احتمال رونمایی از خرید نو استقلال مقابل صنعت نفت

به گزارش آرش بلاگ، به نظر می رسد برای فرهاد مجیدی چاره ای جز استفاده زود هنگام از خرید خارجی اش نمانده و سرمربی آبی پوشان ناگزیر است این مدافع تنومند را پس از یکی دو جلسه تمرینی در ترکیب اولیه تیمش قرار دهد.

احتمال رونمایی از خرید نو استقلال مقابل صنعت نفت

پس از جدایی یزدانی، مرادمند و آقاسی آبی پوشان با بحران کمبود مدافع میانی روبرو شدند و به ناچار بار دیگر روزبه چشمی را به قلب بازگردانند. بازگشت عارف غلامی هم بسیار به موقع بود تا این بازیکن بتواند قدری از دغدغه های مجیدی در این پست بکاهد. آبی پوشان که برای رفع کردن این خلاء با سرعت یک مدافع آزاد و خارجی را به خدمت گرفتند، حالا ناچار به استفاده زود هنگام از این بازیکن بعد از تنها یکی دو جلسه تمرینی می باشند.

محرومیت نابهنگام روزبه چشمی و مصدومیت محمد دانشگر دست های بسته مجیدی را مقابل صنعت نفت بسته تر از قبل کرد تا وی چاره ای جز پذیرفتن این ریسک بالا نداشته باشد. در صورتی که دانشگر شرایط بازی مقابل صنعت نفت را داشته باشد آبی ها دفاع 3 نفره خود را غلامی، دانشگر و سیلوا تشکیل می دهند و در صورتی که دانشگر به این بازی نرسد، مجیدی دفاع خطی تیمش را زوج سیلوا-غلامی در قلب دفاعی آرایش می نماید.

استقلال و صنعت نفت در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر روز آدینه 20 اسفند و از ساعت 20 در استادیوم آزادی به مصاف هم می فرایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "احتمال رونمایی از خرید نو استقلال مقابل صنعت نفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال رونمایی از خرید نو استقلال مقابل صنعت نفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید