اعتراف صریح بایدن به وجود نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون آمریکا

به گزارش آرش بلاگ، ایسنا نوشت: معاون رئیس جمهوری پیشین آمریکا تاکید نمود، نژادپرستی سیستماتیک به طور کلی وجود دارد که شامل پلیس هم می گردد.

اعتراف صریح بایدن به وجود نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون آمریکا

جو بایدن، معاون رئیس جمهوری پیشین آمریکا و نامزد دموکرات ها در انتخابات نوامبر در بخش دیگری از مصاحبه خود با سی بی اس درباره اینکه آیا نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون وجود دارد، گفت: قطعا.

بایدن در این مصاحبه که به طور کامل شامگاه سه شنبه منتشر شد، تاکید نمود: این فقط در اجرای قانون نیست، بلکه به طور کلی در همه جا وجود دارد. در بخش مسکن، آموزش و در هر آنچه انجام می دهیم. این واقعیت است. این حقیقت است. این جدی است.

او اضافه کرد: ببینید، همه افسران اجرای قانون نژادپرست نیستند. تعدادی پلیس خیلی خیلی خوب آن بیرون هست. اما روشی که اکنون دارد و کار می نماید، نمونه های بسیاری از آن دیده ایم.

بایدن همچنین با رد تاثیرگذاری اعتراضات اخیر در آمریکا روی انتخاب نهایی او برای معاونت ریاست جمهوری گفت: این اعتراضات تمرکز و فوریت بیشتری را روی لزوم انتخاب شخصی گذاشت که کاملا با آنچه من هستم، مشابه باشد.

این سیاستمدار دموکرات اضافه کرد: تنها چیزی که من یاد گرفته ام، به عنوان تنها چیزی که من یک مقدار عادلانه درباره آن می دانم معاونت ریاست جمهوری است. این بسیار مهم است که هر شخصی که به عنوان معاون رئیس جمهوری انتخاب می کنید، از نظر فلسفه دولت خودتان با شما موافق باشد و در خصوص چیزهای سیستماتیکی که می خواهید تغییر دهید با شما موافق باشد.

بایدن گفت که انتخاب نهایی او باید فردی باشد که اصلا از سوی رئیس جمهوری ارعاب نشود، اصلا از راه رفتن در کاخ سفید نترسد و آماده باشد تا نظر صیقل نخورده خود را بدهد و اگر اختلافی وجود دارد بتواند خصوصی با رئیس جمهوری درباره آن بحث کند. من فردی قوی می خواهم.

2323

منبع: خبرآنلاین

به "اعتراف صریح بایدن به وجود نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف صریح بایدن به وجود نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید