امامی: در روزهای آینده جلسه چرخه انتخابی با حضور بنا برگزار می گردد، استعفای بنا صحت ندارد

به گزارش آرش بلاگ، سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: در روزهای پیش رو، ان شاءالله در حضور بنا جلسه خواهیم داشت تا نقطه نظرات او را برای نهایی کردن چرخه انتخابی بشنویم.

امامی: در روزهای آینده جلسه چرخه انتخابی با حضور بنا برگزار می گردد، استعفای بنا صحت ندارد

به گزارش آرش بلاگ، محمدابراهیم امامی در واکنش به شایعه استعفای شفاهی محمد بنا از سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی به برنامه دایره طلایی گفت: چنین چیزی مطرح نبوده و در روزهای پیش رو، ان شاءالله در حضور بنا جلسه خواهیم داشت تا نقطه نظرات او را برای نهایی کردن این چرخه بشنویم.

امامی با اشاره به جلسه امروز فدراسیون کشتی با چند تن از پیشکسوتان و قهرمانان این رشته در خصوص چرخه انتخابی تیم ملی تاکید نمود: امروز هم جلسه ای داشتیم در ارتباط با همین چرخه، محمد بنا هم در جلسات بعدی ما قرار است حضور پیدا کند و برای نهایی شدن این چرخه، با خرد جمعی این طرح را نهایی کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا فقط از قهرمانان کشتی آزاد برای حضور در جلسه بحث و آنالیز چرخه انتخابی تیم ملی دعوت شده، اظهار داشت: در این رابطه هم از فرنگی کاران و هم آزادکاران نظرسنجی شده و در برنامه هست که از اساتید هر دو رشته باز هم نظرخواهی گردد که درنهایت این طرح را تکمیل کنیم. این طرح از قبل از آمدن علیرضا دبیر به فدراسیون در ذهنش بود و از همان وقت روی آن کار شده و اکنون در حال نهایی شدن است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "امامی: در روزهای آینده جلسه چرخه انتخابی با حضور بنا برگزار می گردد، استعفای بنا صحت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امامی: در روزهای آینده جلسه چرخه انتخابی با حضور بنا برگزار می گردد، استعفای بنا صحت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید