ترامپ امروز دستور اجرایی درباره رسانه های اجتماعی را امضا می کند

به گزارش آرش بلاگ، بر اساس گزارش یکی از شبکه های خبری آمریکایی، ترامپ امروز قرار است دستور اجرایی مربوط به رسانه های اجتماعی را امضا کند.

ترامپ امروز دستور اجرایی درباره رسانه های اجتماعی را امضا می کند

به گزارش گروه بین الملل خبر گزاری فارس، پائولا رید، خبر نگار حوزه کاخ سفید در شبکه خبری سی بی اس گزارش داد که ترامپ، امروز (پنج شنبه) دستور اجرایی مربوط به رسانه های اجتماعی را امضا خواهد کرد.

به نوشته وبگاه شبکه خبری سی بی اس نیوز، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، امروز قرار است در بحبوحه، دشمنی و خصومت اخیر خود با شبکه اجتماعی توئیتر، یک دستور اجرایی را به امضا برساند.

ترامپ در حالی می خواهد این دستور را اجرایی را امضا کند که دو روز پیش، توئیتر، دو نوشته توئیتری وی درباره رأی گیری پُستی در انتخابات 2020 آمریکا را به منظور هشدار برای بررسی حقیقت نشانه دار کرد.

گفته می شود که برچسب خوردن این دو پیام از سوی توئیتر به نشانه گمراه کننده بودن اطلاعات مندرج در آنها بوده است.

بر اساس گزارش وبگاه شبکه خبری سی ان ان در روز گذشته (چهار شنبه)، توئیتر برای اولین بار، یکی از توئیت ها ترامپ را به شدت گمراه کننده خواند. این تصمیم باعث شد که ترامپ این شبکه اجتماعی را به عنوان جایگاهی برای مداخله در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2020 متهم کند.

ترامپ در پاسخ به اقدام این شبکه اجتماعی در توئیتر نوشت: هیچ راهی نیست! رأی گیری پستی چیزی جز یک تقلب گسترده نخواهد بود، صندوق های پست ربوده خواهند شد، برگه های رای جعل شده و حتی بطور غیرقانونی چاپ و به دروغ امضا می شوند، فرماندار کالیفرنیا برگه های رای را به میلیون ها نفر از شهروندان این ایالت فرستاده است.

ص

منبع: خبرگزاری فارس

به "ترامپ امروز دستور اجرایی درباره رسانه های اجتماعی را امضا می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ امروز دستور اجرایی درباره رسانه های اجتماعی را امضا می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید