ترامپ راهی بیمارستان شد

به گزارش آرش بلاگ، رییس جمهوری آمریکا که به کرونا مبتلا شده، برای درمان راهی یک مرکز بیمارستانی شد؛ اقدامی که به گفته مقامات کاخ سفید از روی احتیاط صورت گرفته است.

ترامپ راهی بیمارستان شد

دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا در بیمارستان نظامی والتر رید بستری می گردد تا با توجه به پاسخ مثبت آزمایش خود و همسرش، تحت نظر پزشکان قرار گیرد.

ترامپ با استفاده از بالگرد ریاست جمهوری به این مرکز درمانی که در 9 مایلی کاخ سفید قرار داشت، منتقل شد و بر اساس اعلام مقامات کاخ سفید از آنجا به کار خود ادامه خواهد داد.

یک سخنگوی کاخ سفید گفته که حال ترامپ خوب است، علائم خفیفی دارد و در طول روز مشغول به کار بوده است.

او اضافه نمود: برای رعایت جانب احتیاط و به توصیه پزشکان، رییس جمهوری آمریکا در چند روز آینده از محل بستری خود به کارش ادامه خواهد داد.

ترامپ پیش از آن که راهی بیمارستان گردد، پیغامی ویدئوی ضبط شده ای منتشر و در آن اعلام نمود: می خواهم از همه بابت حمایت گسترده قدردانی کنم. به بیمارستان والتر رید می روم. فکر می کنم حالم بسیار خوب است اما اطمینان حاصل خواهیم کرد که همه چیز رو به راه باشد. حال بانوی اول بسیار خوب است. از شما متشکرم. قدردانی می کنم و فراموش نخواهم کرد.

این پیغام ضبط شده در حالی منتشر شد که ترامپ در راستا حرکت به سمت بالگرد، از پاسخ به سوالات آرش بلاگ خودداری کرد و تنها برای آنها دست تکان داد.

بر اساس گزارش رویترز، یک مقام کاخ سفید اعلام نمود، ترامپ که برای درمان به بیمارستانی نظامی منتقل شده، اختیارات خود را به مایک پنس، معاونش تفویض نکرده است. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "ترامپ راهی بیمارستان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ راهی بیمارستان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید