خاجی با معاون وزیر خارجه ترکیه دیدار کرد

به گزارش آرش بلاگ، دستیار ارشد وزیر امور خارجه کشورمان و هیئت همراه که جهت شرکت در اجلاس فرایند آستانه در حاشیه سومین نشست کمیته قانون اساسی سوریه در ژنو حضور دارد امروز با سدات اونال معاون وزیر خارجه ترکیه دیدار و گفتگو کرد.

خاجی با معاون وزیر خارجه ترکیه دیدار کرد

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آرش بلاگ، علی اصغر خاجی دستیار ارشد وزیر امور خارجه کشورمان و هیئت همراه که جهت شرکت در اجلاس فرایند آستانه در حاشیه سومین نشست کمیته قانون اساسی سوریه در ژنو حضور دارد امروز با سدات اونال معاون وزیر خارجه ترکیه دیدار و مصاحبه کرد.

در این دیدار، دو طرف با اشاره به اصول مورد توافق کشورهای عضو فرایند آستانه مبنی بر احترام به حاکمیت ملی، وحدت و تمامیت ارضی سوریه، بر استمرار حمایت از فرایند سیاسی و مصاحبههای سوری- سوری در چارچوب کمیته قانون اساسی و مبارزه با تروریسم تأکید کردند.

علی اصغر خاجی با اشاره به سفر هفته پیش خود به سوریه و دیدار با رئیس جمهور و سایر مقامات این کشور، بر آمادگی کشورمان در جهت استمرار حمایت از نشست های کمیته قانون اساسی بدون دخالت خارجی تأکید کرد.

اونال معاون وزیر خارجه ترکیه نیز بر آمادگی کشورش در راستای استمرار مصاحبهها در چارچوب فرایند آستانه و مشورت دو کشور در این خصوص و سایر موضوعات منطقه ای تأکید کرد.

دو طرف در خاتمه ابراز امیدواری کردند که کمیته قانون اساسی سوریه کار خود را به صورت موفقیت آمیز دنبال کند.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "خاجی با معاون وزیر خارجه ترکیه دیدار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاجی با معاون وزیر خارجه ترکیه دیدار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید