خبرنگاران بهسازی 2 خیابان منتهی به حرم حضرت عبدالعظیم شروع شد

به گزارش آرش بلاگ، شهرری ـ خبرنگاران ـ شهردار منطقه 20 تهران - شهرری بیان کرد: عملیات اجرایی بهسازی 2 خیابان در ضلع غربی حرم عبدالعظیم حسنی (ع) با هدف ایجاد جهت پیاده راه پیرامون این حرم شروع شد.

خبرنگاران بهسازی 2 خیابان منتهی به حرم حضرت عبدالعظیم شروع شد

فرهاد افشار روز دوشنبه در این باره به خبرنگار آرش بلاگ گفت: خیابان های شهید ادیب کاشانی و شهید صفری با اعتبار 87 میلیاردریال در ضلع غربی حرم عبدالعظیم (ع) بهسازی و ساماندهی می گردد.

این مسئول اضافه نمود: این طرح عمرانی در 2 فاز طراحی شده که فاز نخست آن به طول پنج هزار و 400 متر مربع و اعتبار 40 میلیارد ریال شامل بهسازی پیاده راه و ساماندهی آب های سطحی اجرا می گردد.

وی با بیان اینکه جداره های جدا کننده پیاده راه از خیابان و جوی های آب نیز تعمیر و بازسازی می گردد، اضافه نمود: عملیات بهسازی پیاده راه با سنگ گرانیت انجام خواهد شد.

افشار اعلام نمود: این عملیات عمرانی با هدف ایجاد جهت پیاده راه محوری پیرامون حرم عبدالعظیم(ع)، ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان منطقه و جمع آوری مناسب آب های سطحی در مواقع بارندگی انجام می گردد.

منطقه 20 (شهرری) جنوبی ترین منطقه شهری شهرداری تهران است و دارای پنج ناحیه داخل محدوده و 2 ناحیه خارج محدوده و 21 محله است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران بهسازی 2 خیابان منتهی به حرم حضرت عبدالعظیم شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بهسازی 2 خیابان منتهی به حرم حضرت عبدالعظیم شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید