خبرنگاران کشف 30 هزار لیتر گازوئیل و بیش از 18تن شیرخشک قاچاق در استان کرمان

به گزارش آرش بلاگ، کرمان - خبرنگاران - توقیف تانکر حامل 30 هزار لیتر گازوئیل و کشف بیش از 18تن شیرخشک قاچاق از سه خودرو از جمله خبرهای کشفیات حوزه انتظامی استان کرمان طی 24ساعت گذشته است.

خبرنگاران کشف 30 هزار لیتر گازوئیل و بیش از 18تن شیرخشک قاچاق در استان کرمان

به گزارش آرش بلاگ، فرمانده انتظامی استان از توقیف تانکر حامل 30 هزار لیترگازوئیل قاچاق و دستگیری یک متهم در عملیات پلیس شهرستان ریگان اطلاع داد و در تشریح این خبر اضافه نمود: با تشدید اقدامات انتظامی و برخورد قاطع با قاچاقچیان سوخت، ماموران پلیس آگاهی شهرستان ریگان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور ریگان-ایرانشهر به یک دستگاه تانکر سوخت رسان مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

سردار عبدالرضا ناظریوی ادامه داد: ماموران پس از آنالیز مدارک و جعلی بودن بارنامه، در بازرسی از این تانکر 30 هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف و یک نفر متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان در انتها با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی متهم به مرجع قضائی، اعلام کرد: پلیس در برخورد با قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی با جدیت انجام ماموریت می نماید و شهروندان نیز می توانند در صورت اطلاع از فعالیت قاچاقچیان، مراتب را به وسیله تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

کشف بیش از 18 تن شیر خشک قاچاق در نرماشیر

فرمانده انتظامی نرماشیر از کشف 18 تن شیر خشک قاچاق در بازرسی از سه دستگاه خودرو در این شهرستان اطلاع داد.

سرهنگ رضا زیدآبادی در تشریح این خبر اضافه نمود: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان هنگام پایش تردد خودرویی محور بم- نرماشیر به یک دستگاه کامیون ,یک دستگاه اتوبوس مسافر بری ویک دستگاه کامیونت مشکوک و آنها را متوقف کردند.

وی اضافه نمود: در بازرسی از خودروهای توقیفی، 18 تن و 500 کیلو گرم شیر خشک فاقد هر گونه مجوز که از استان های مرکزی به سمت جنوب کشور و نهایتا به کشور های همسایه بارگیری شده بودند، کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر با اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش این محموله شیر خشک چهار میلیارد و 80 میلیون ریال برآورد شده، توضیح داد: در این رابطه 6 متهم دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران کشف 30 هزار لیتر گازوئیل و بیش از 18تن شیرخشک قاچاق در استان کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کشف 30 هزار لیتر گازوئیل و بیش از 18تن شیرخشک قاچاق در استان کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید