خبر خوب برای جاماندگان یارانه

به گزارش آرش بلاگ، سخنگوی کمسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: به افرادی که در زمان ثبت نام یارانه به دلیل عدم دسترسی به سیستم از ثبت نام یارانه جا ماده اند فرصت ثبت نام مجدد داده می شود.

خبر خوب برای جاماندگان یارانه

یارانه نقدی هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود . یارانه معیشتی نیز از دیگر طرح های دولت برای کمک به مردم بوده است . در ادامه به بررسی ثبت نام جاماندگان یارانه می پردازیم .

مهدی طغیانی پیرامون طرح جاماندگان دریافت یارانه اظهار کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در راستای حمایت از اقشار آسیب و طرح تأمین کالاهای اساسی، پیشنهادی با عنوان طرح جاماندگان دریافت یارانه مطرح کردند که بر اساس آن افرادی که در زمان ثبت نام یارانه ها به دلیل عدم دسترسی به سیستم های اینترنتی و مراکز ثبت نام از ثبت نام جا ماندند فرصت ثبت نام مجدد خواهند یافت.

وی اضافه کرد: هنوز طرح تأمین کالاهای اساسی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به صورت کامل جمع بندی نشده است و متأسفانه بلافاصله بعد از مطرح شدن آن در صحن علنی رسانه ای شد؛ در صورتی که برخی از موارد این طرح حتی هنوز در صحن مطرح نشده است.

سخنگوی کمیسیون مالی مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به منابع مالی طرح تأمین کالاهای اساسی گفت: مجلس شورای اسلامی پیرامون منابع این طرح پیشنهاداتی را مطرح کرده است، اما دولت در حال حاضر دولت منابع پیش بینی شده را غیر قابل واقعی توصیف کرده است.

طغیانی در ادامه گفت: در صورتی که طرح تأمین کالاهای اساسی در مجلس شورای اسلامی جمع بندی نشود و به صورت مصوبه فعلی به شورای نگهبان راه یابد، مغایر با اصل 75 قانون اساسی شناخته می شود؛ بنابراین در صورتی طرح تأمین کالاهای اساسی از شورای نگهبان عبور می کند که منابع تعیین مورد تأیید دولت برای این طرح پیشنهاد شود در غیر این صورت این طرح برای دولت بار مالی خواهد داشت.

منبع: میزان

منبع: خبرگزاری آریا

به "خبر خوب برای جاماندگان یارانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوب برای جاماندگان یارانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید