خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران فراتر از شغل و فعالیت های اداری است

به گزارش آرش بلاگ، طاهر موهبتی گفت: وقتی از بنیاد شهید و امور ایثارگران با عنوان نهاد انقلابی یاد می کنیم یعنی نباید در این نهاد تبدیل به کارمند شویم و در راستا خدمات رسانی و مواجهه با ایثارگران نگاه صرفاً اداری داشته باشیم.

خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران فراتر از شغل و فعالیت های اداری است

به گزارش گروه اجتماعی آرش بلاگ، وبینار معاونین توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور روز دوشنبه 19 مهر با حضور طاهر موهبتی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیران کل این معاونت در سالن اجتماعات مجتمع شهید رسول زاده و به صورت هم زمان به وسیله ویدئوکنفرانس در ادارات کل بنیاد شهید و امور ایثارگران سراسر کشور برگزار گردید.

مهندس طاهر موهبتی در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات و فعالیت های اجرا شده در حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع بنیاد گفت: امروز مهم ترین منابع ملی در هر کشوری نیرو های انسانی آن کشور است و اگر خواستار تحول هستیم باید اهمیت و توجه ویژه ای به نیروی انسانی صورت گیرد.

وی اضافه نمود: خدمات رسانی به جامعه معزز ایثارگری به وسیله نیروی انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران صورت می گیرد و اگر خواستار افزایش کیفیت خدمات رسانی به این عزیزان هستیم، یکی از راه های آن توجه به همین نیروی انسانی به عنوان خادمان خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است و این کار باید با چنان کیفیتی صورت گیرد که حتی خانواده کارکنان نیز نسبت به سازمان تعلق خاطر داشته باشند.

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه رسیدگی به شرایط کارکنان تنها منحصر به موضوع معیشت نیست اضافه نمود: موضوعی که اهمیت آن از موضوع معیشت نیز بیشتر است مسئله تکریم و احترام است.

موهبتی با تأکید بر اهمیت آموزش و مهارت افزایی برای کارکنان و مدیران گفت: این آموزش ها باید کاربردی، بر اساس احتیاج های موجود و با استفاده از ابزار های گوناگون ارائه گردد.

وی اضافه نمود: وقتی از بنیاد شهید و امور ایثارگران با عنوان نهاد انقلابی یاد می کنیم یعنی نباید در این نهاد تبدیل به کارمند شویم. ما در بنیاد در خدمت عزیزترین قشر جامعه هستیم که مسائل زیادی را برای دفاع از کشور و انقلاب متحمل شده اند، لذا در خدمات رسانی و مواجهه با این عزیزان نباید نگاه صرف اداری داشته باشیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تأکید بر لزوم تسلط بر قوانین و مقررات به ارائه راه چاره ها و مسائلی در مورد موارد اجرایی در حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت.

در این جلسه جمعی از معاونین توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران سراسر کشور نیز به نمایندگی از معاونین این حوزه به وسیله ویدئوکنفراس به بیان نظرات و سؤالات خود پرداختند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران فراتر از شغل و فعالیت های اداری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران فراتر از شغل و فعالیت های اداری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید