ملاقات یک هیأت از قبایل مأرب با رهبر انصارالله یمن

به گزارش آرش بلاگ، اعضای یک هیأت از قبایل جبل مراد در استان مأرب با رهبر انصارالله یمن ملاقات کردند.

ملاقات یک هیأت از قبایل مأرب با رهبر انصارالله یمن

به گزارش گروه بین الملل آرش بلاگ، یک هیأت از قبایل جبل مراد در استان مأرب یمن بعد از ظهر امروز به ملاقات عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله رفتند.

شبکه خبری المسیره گزارش داد، الحوثی در این ملاقات از این قبایل خواست که امنیت و صلح و ثبات را در منطقه ها مختلف یمن افزایش دهند و برای حل مسائل داخلی، همکاری نمایند.

رهبر انصارالله ضمن قدردانی از این قبایل، از آگاهی و مخالفت آنان برای تداوم در میان نیروهای ائتلاف متجاوز سعودی-اماراتی سپاسگزاری کرد.

وی توضیح داد، منفعت عمومی، شرافت و کرامت در گروه برادری، همکاری، تفاهم و ایستادگی در برابر توسعه طلبی و قمیومیت خارجی بر یمن است.

رهبر انصارالله خاطر نشان کرد، تصمیم قبایل جبل مراد برای حمایت از کشور یمن، یک تصمیم ملی گرایانه، شجاعانه، آزادانه و شرافتمندانه بود.

وی گفت که هر کس، در صفوف ائتلاف متجاوز قرار داشته باشد، به کشورش آسیب می زند.

در همین ارتباط، یک هیأت از قبایل شهرهای العبدیه، مأرب و شبوه اوایل آبان ماه جاری با رهبر جنبش انصارالله ملاقات کرد. الحوثی در جریان این ملاقات، دستور داد که اسرای شهر العبدیه آزاد شوند.

وی از مسئولان محلی حاضر در استان های مأرب و شبوه خواست که در منطقه ها آزاد شده به شهروندان توجه داشته باشند. الحوثی از ساکنان العبدیه و تمامی منطقه ها آزاد شده نیز خواست که صلح عمومی را بپذیرند و با حکومت مرکزی همکاری نمایند تا امنیت و ثبات در این کشور برقرار گردد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "ملاقات یک هیأت از قبایل مأرب با رهبر انصارالله یمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات یک هیأت از قبایل مأرب با رهبر انصارالله یمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید