زغال سنگ کرمان بورسی می گردد

به گزارش آرش بلاگ به نقل از روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد کشور، رضا شاد مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور گفت: شرکت سرمایه گذاری این صندوق در ماه های آینده وارد بازار سرمایه می گردد و به تبع آن شرکت های تابعه از جمله زغال سنگ کرمان را وارد بورس خواهد نمود.

زغال سنگ کرمان بورسی می گردد

وی اضافه نمود: افزایش بازده دارایی های صندوق فولاد یکی از مهم ترین برنامه های صندوق در سال جهش فراوری است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور اعلام کرد: با توجه به آنالیز های جامعی که در شورای سرمایه گذاری صندوق فولاد انجام شد، به این نتیجه رسیدیم که ورود هوشمندانه به بازار سرمایه، مناسب ترین رویکرد در راستای افزایش بازده دارایی های صندوق است.

خشنود گفت: شرکت فولاد تجارت دالاهو به عنوان شرکت سرمایه گذاری صندوق نسبت به بورسی شدن شرکت های تابعه و سرمایه گذاری در بازه زمانی مشخص شده، اقدام می نماید.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور ادامه داد: شرکت های سنگ آهن مرکزی ایران، زغال سنگ پرورده طبس، زغال سنگ کرمان، فولاد آلیاژی ایران، فولاد خراسان و فراورده های نسوز آذر در قالب یک هلدینگ فولاد تجارت دالاهو در بورس قرار می گیرد.

به گفته کارشناسان در حال حاضر 3 هزار کارگر در معادن زغال سنگ فعال 3 شهرستان شمالی کرمان شامل زرند، راور و کوهبنان مشغول کار هستند که قرار دریافت این معادن در بورس می تواند گره گشای بسیاری از مطالبات و مسائل قدیمی و حل نشده این قشر از زحمتکشان جامعه باشد.

منبع: تجارت نیوز

به "زغال سنگ کرمان بورسی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زغال سنگ کرمان بورسی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید