سرویس مشاوره دامپزشکی حیوانات خانگی در اسنپ دکتر آغاز به کار کرد

به گزارش آرش بلاگ، سرویس مشاوره دامپزشکی برای حیوانات خانگی در اپلیکیشن اسنپ دکتر آغاز به کار کرد.

سرویس مشاوره دامپزشکی حیوانات خانگی در اسنپ دکتر آغاز به کار کرد

سرویس مشاوره دامپزشکی حیوانات خانگی اسنپ دکتر به کاربران این امکان را می دهد که 24 ساعته از دامپزشکان درباره مسائل مربوط به حیوانات خانگی خود به صورت متنی و تلفنی مشاوره بگیرند.

در حال حاضر این مشاوره برای حیوانات خانگی شامل دام های کوچک و پرندگان خانگی ارائه می شود و امکان دریافت مشاوره پزشکی برای مسائلی چون بیماری های عمومی، رفتارشناسی و آموزش، واکسیناسیون، روش های پیشگیری از بیماری، دوره نقاهت جراحی ها و غیره برای حیوانات خانگی وجود دارد.

برای دریافت مشاوره حیوانات خانگی می توانید با مراجعه به سوپراپ اسنپ، سرویس پزشک و مشاور را انتخاب کنید و از طریق بنر مشاوره با دامپزشک به لیست دامپزشکان اسنپ دکتر دسترسی پیدا کنید و مشاوره خود با پزشکان را به صورت متنی یا تلفنی آغاز کنید.

دامپزشکان متقاضی برای ارائه مشاوره پزشکی در سرویس دامپزشکی هم می توانند با مراجعه به بخش ثبت نام پزشک و مشاور در سایت اسنپ دکتر مشخصات خود را وارد و برای همکاری با مشاوره دامپزشکی اسنپ دکتر اعلام آمادگی کنند.

از آنجا که اسنپ دکتر خود را دوستدار حیوانات و مسئول در قبال حقوق حیوانات می داند، به تازگی امکان خرید محصولات دوستدار حیوانات (کرولتی فری) را هم به در قسمت تهیه نسخه داروی خود اضافه کرده است.

سرویس پزشک و مشاور اسنپ دکتر امکان دسترسی آسان به مشاوره پزشکی و روانشناسی 24 ساعته و دسترسی به خدمات پزشکی ای چون آزمایش پزشکی در منزل، ویزیت و خدمات پرستاری در منزل را برای کاربران فراهم می کند.

منبع: جام جم آنلاین

به "سرویس مشاوره دامپزشکی حیوانات خانگی در اسنپ دکتر آغاز به کار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرویس مشاوره دامپزشکی حیوانات خانگی در اسنپ دکتر آغاز به کار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید