سقوط سهام آمریکا با مثبت شدن تست کرونای ترامپ

به گزارش آرش بلاگ، سهام وال استریت در پی خبر ابتلای ترامپ به ویروس کرونا سقوط کردند اما امید به تصویب بسته یاری اقتصادی کرونایی جدید از سقوط شدید بازارها جلوگیری کرد.

سقوط سهام آمریکا با مثبت شدن تست کرونای ترامپ

به گزارش آرش بلاگ به نقل از مهر، در سرانجام معاملات روز آدینه آمریکا (بامداد شنبه به وقت تهران) سهام وال استریت در پی خبر ابتلای ترامپ به ویروس کرونا سقوط کردند اما امید به تصویب بسته اقتصادی جدید به کاهش این افت یاری کرد.

میانگین صنعتی داو جونز 134.09 واحد یا 0.48 درصد افت کرد و در 27.682.81 واحد بسته شد. این شاخص در ابتدای معاملات دیشب، در واکنش اولیه به خبر بیماری ترامپ 430 واحد سقوط نموده بود.

اس اندپی 0.96 درصد سقوط کرد و در 3.348.44 واحد به کار خود سرانجام داد. این شاخص هم در واکنش اولیه به خبر بیماری ترامپ 1.7 درصد سقوط نموده بود. کامپوزیت نزدک 2.22 درصد سقوط کرد و به 11.075.02 واحد بازگشت.

سهام ایرلاین های آمریکا پس از آنکه نانسی پلوسی از آنها خواست اخراج نیروهای خود را متوقف نمایند چرا که بسته یاری آنها حتمی و قریب الوقوع است، جهش کرد.

علی رغم سقوط روز آدینه، همه شاخص های سهام آمریکا این هفته رشد کردند؛ داوجونز 1.9 درصد بالا آمد و اس اندپی و نزدک هر کدام 1.5 درصد به ارزش خود افزودند.

منبع: جام جم آنلاین

به "سقوط سهام آمریکا با مثبت شدن تست کرونای ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقوط سهام آمریکا با مثبت شدن تست کرونای ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید