شمارقربانیان کرونا در آمریکا به 280 هزار نفر نزدیک شد

به گزارش آرش بلاگ، شمار قربانیان کرونا در آمریکا در حالی به 279 هزار و 865 نفر افزایش یافته است که تا به امروز 14 میلیون و 313 هزار و 941 نفر در این کشور به کووید- 19 مبتلا شده اند.

شمارقربانیان کرونا در آمریکا به 280 هزار نفر نزدیک شد

به گزارش گروه بین الملل آرش بلاگ، وبگاه وُرلد میترز که آمار قربانیان و مبتلایان به کرونا در دنیا را اعلام می نماید، درباره آمریکا نوشت که شمار قربانیان ویروس کرونا (کووید 19) در این کشور طی یک شبانه روز گذشته با افزایشی چشمگیر به مرز 280 هزار نفر نزدیک شد.

وبگاه وُرلد میترز در این خصوص بیان کرد: آخرین شمار مبتلایان به این ویروس 14 میلیون و 313 هزار و 941 نفر است و تعداد قربانیان نیز به 279 هزار و 865 تَن افزایش یافته است.

بر اساس اعلام این وبگاه، آمریکا با احتساب این آمار در صدر فهرست کشور های دنیا به لحاظ شمار مبتلایان و قربانیان کرونا در دنیا واقع شده است.

لازم به ذکر است، خبرگزاری رویترز پیشتر اعلام نموده بود که افزایش بی سابقه موارد ابتلاء به کرونا در آمریکا، ظرفیت بیمارستان ها را به مرز انفجار رسانده است.

همچنین شبکه تلویزیونی سی ان ان نیز امروز پنجشنبه در گزارشی اختصاصی در این باره تأکید کرد: ظرفیت بیمارستان ها در آمریکا فراتر از حد معقول پُر شده و بر این اساس آن ها نمی توانند به فرایند کنونی پذیرش مبتلایان به کووید- 19 ادامه دهند.

به گزارش شبکه تلویزیونی سی ان ان، تنها در شبانه روز اخیر 102 هزار و 200 مبتلا به کرونا در بیمارستان های آمریکا بستری شده اند که نوعی رکورد بی سابقه در نوع خود به شمار می آید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شمارقربانیان کرونا در آمریکا به 280 هزار نفر نزدیک شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمارقربانیان کرونا در آمریکا به 280 هزار نفر نزدیک شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید