عنایتی: نتیجه بازی با پیکان عادلانه نبود، صددرصد در لیگ برتر می مانیم

به گزارش آرش بلاگ، سرمربی تیم فوتبال طرفدار می گوید که نتیجه ملاقات این تیم با پیکان عادلانه نبوده است.

عنایتی: نتیجه بازی با پیکان عادلانه نبود، صددرصد در لیگ برتر می مانیم

به گزارش آرش بلاگ، رضا عنایتی پس از شکست 2 بر صفر طرفدار تهران مقابل پیکان گفت: پیکان حرفه ای تر از ما بود. با دو موقعیتی که روی دروازه ما آوردند، دو گل زدند که گل اول روی ضربه ایستگاهی بود و گل دوم هم روی ضد حمله به ثمر رسید. روی گل اول در جاگیری اشتباه کردیم. در مجموع تمام بازی را کنترل کردیم.

وی اضافه نمود: موقعیت صددرصد روی دروازه پیکان نداشتیم، اما موقعیت های پرشماری ایجاد کردیم که دفاع بسیار خوب تیم پیکان در نیمه دوم، به ما اجازه کار را نداد. نیمه دوم کاملاً یک طرفه بود و فکر می کنم نتیجه عادلانه ای رقم نخورد. با این حال به تیم پیکان تبریک می گویم که حرفه ای فوتبال بازی کرد و 3 امتیاز خوب را گرفت.

سرمربی طرفدار اعلام نمود: باید سریع ریکاوری شویم و به جریان بازی ها برگردیم. تیمی که تازه از لیگ دسته اول به لیگ برتر می رسد، طبیعی است که با چنین بحران هایی روبه رو گردد. قول می دهم که این تیم صددرصد در لیگ برتر می ماند و در این مسئله شک ندارم. شرایط بازیکنانم را به خوبی می دانم و امیدوارم هفته به هفته شرایط خوبی به دست بیاوریم و نتایج خوبی بگیریم.

عنایتی در خصوص قضاوت موعود بنیادی فر گفت: در خصوص داوران صحبت نمی کنیم، کارشناسان می آیند و می بینیم. دوستان فکر ننمایند چون تیم ما تازه از لیگ دسته اول به لیگ برتر آمده، هر کاری دوست داشته باشند می توانند انجام دهند. امروز موعود بنیادی فر اصلاً تمرکز قضاوت کردن نداشت. در نیمه اول صددرصد پنالتی ما را نگرفت و در نیمه دوم هم هُل دادن پیمان میری را پنالتی اعلام نکرد. یک جاهایی هم سوت هایی را نزد که از یک داور با تجربه عجیب بود. آقای بنیادی فر دوست خوب من است، اما همانطور که ما روز خوب و بد داریم، داوران هم همینطور هستند و امروز هم روز خوب آقای بنیادی فر نبود و امیدوارم در قضاوت های بعدی یک اندازه بیشتر دقت کند.

وی درباره اینکه روزهای سختی را در لیگ دسته اول با طرفدار سپری نموده است، گفت: از این روزهای سخت تر را هم در لیگ یک تجربه کردم. لیگ یک شرایط کاملاً متفاوتی با لیگ برتر دارد، اما اینجا انتظارها بالاتر است. امیدوارم داوران ما کمی بیشتر تمرکز نمایند تا حقی از تیمی ضایع نگردد.

سرمربی طرفدار درباره اینکه بازی هفته اول این تیم مقابل استقلال انتظارها را بالا برده بود، گفت: صددرصد همینطور است. در 90 دقیقه سوار بازی بودیم و همه دیدند. این تیم پتانسیل آمدن بالای جدول را دارد و اگر نداشت این صحبت را انجام نمی دادم. بازیکنان ما تاکتیک پذیر هستند و امروز هم با اینکه تمام کمال توپ را در اختیار داشتیم، نتیجه را واگذار کردیم و این جذابیت فوتبال است که نمی توان کاری با آن کرد.

عنایتی در خصوص اینکه خودش مهاجم گلزنی بود اما تیمش در این دو هفته مشکل گلزنی داشت و چه زمانی این مشکل رفع خواهد شد، گفت: برای گلزنی باید فضا داشته باشید. تیم پیکان آنقدر عقب بازی می کرد که تمام فضاها را برای گلزنی و کار ترکیبی گرفته بودند. خیلی حرفه ای دفاع می کردند و البته یک اوت اندازی هم دارند که برای هر تیمی نعمت است، چون توپ را از زمین خودشان تا نزدیک محوطه جریمه ما پرتاب می نماید و او کاملاً جریان بازی را عوض می نماید و تا ما دوباره توپ را به زمین پیکان برگردانیم، چند دقیقه زمان می برد. تاکتیک خوبی است و اگر من هم چنین بازیکن اوت اندازی داشتم، حتماً از آن استفاده می کردم. با این حال فضای آنچنانی را با تراکم دفاعی به ما ندادند و ما فضایی پیدا نکردیم. بدشانس هم بودیم، چون اگر ضربه ایستگاهی چراغعلی گل شده بود، شاید شرایط متفاوتی را می دیدیم. امروز روز ما نبود و به شما قول می دهم این تیم با تمام توان جلو برود و در لیگ برتر بماند.

وی در خصوص اینکه آیا از شرایط میزبانی تیمش در استادیوم انقلاب کرج راضی بوده یا نه، گفت: بله، کاملاً همه چیز تحت کنترل بود. به مسئولان خسته نباشید می گویم و امیدوارم سازمان لیگ شرایطی را مهیا کند که بتوانیم در تهران میزبانی کنیم. با این حال از مسئولان استادیوم انقلاب تشکر می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عنایتی: نتیجه بازی با پیکان عادلانه نبود، صددرصد در لیگ برتر می مانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عنایتی: نتیجه بازی با پیکان عادلانه نبود، صددرصد در لیگ برتر می مانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید