قابل توجه آقایان، چگونه جنتلمن واقعی باشیم؟

به گزارش آرش بلاگ، اگر شما هم در پی این مورد هستید که چگونه از خود یک فرد متشخص بسازید باید این مطلب را دنبال کنید.

قابل توجه آقایان، چگونه جنتلمن واقعی باشیم؟

در این مطلب از آرش بلاگ به بیان ویژگی های مردان با کلاس و باشخصیت می پردازیم. بعلاوه به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید با یک سری تغییر در عادت های نادرست خود علاوه بر متشخص شدن زندگی و روابط بهتری را هم برای خود رقم بزنید.

ویژگی های مردان با کلاس و باشخصیت

پس شما تصمیم به متشخص شدن گرفته اید ولی هنوز دقیق نمیٰدانید از کجا آغاز کنید. با شخصیت شدن تماما به شخصیت و کارکتر شخصیتی شما مربوط نمی گردد و از طرف دیگر شخصیت شناسی هم متشخص شدن تنها به چند تغییر عادت های روزانه محدود نمی گردد.

تیپ شخصیتی خود را تعیین کنید

وقتی از متشخص بودن یا جنتلمن بودن صحبت به میان می آید اولین مواردی که به فکر شما خطور می نماید یک دست کت و شلوار اتو خورده، کفش های درخشان و البته کراوات است که خوشبختانه این تعریف و فکریت اخیرا بیشتر دچار تغییر شده و از این چهار چوب بیرون رفته است. علاوه بر ظاهر شما به برخورد و رفتار شما هم به عنوان یک فرد متشخص نگاه می گردد. بهتر است هر چه زودتر و در هر سنی هستید اگر هنوز تیپ شخصیتی خود را تعیین نکرده اید دست به کار شوید.

مودب بودن از ویژگی های مردان با کلاس و باشخصیت

حتی اگر احساس خوبی نسبت به طرف مقابل ندارید، لازم نیست شخصیت خود را پایین آورید تا در سطح او قرار قراربگیرید. مودب و فروتن باشید تا ثابت گردد که شما خیلی بهتر از او هستید. اگر می خواهید روابط عاطفی خوبی داشت باشید به مطلب این نشانه ها عشق واقعی مردان را ثابت می نماید سر بزنید.

همانند انسان های بالغ رفتار کنید

حال در این زمانه که شبکه های اجتماعی جزئی از زندگی هر فرد شده است و ساعات متمادی هر شخصی در این شبکه ها به گشت و گذار می پردازد بهتر است که این شخصیتی که در دنیای واقعی در پی آن هستیم را در این شبکه ها هم برای خود رقم بزنیم. حتما دوستان، آشنایان و همکاران پروفایل شما از عکس گرفته تا مطالبی که در این شبکه ها و گروه ها به اشتراک می گذارید را چک می نمایند، پس چقدر خوب است که تمامی مطالب و مضمون آن ها و بعلاوه عکس های پروفایل شما از رفتار های نوجوانانه و گاها بچگانه فاصله داشته باشد. این مورد هیچ منافاتی با شوخی و طنز های سالم ندارد.

مدام مراقب بهداشت و نظافت خود باشید

برای ظاهر خود اهمیت قائل باشید، مدام بهداشت و نظافت را در اولویت کارهای خود قرار دهید. جدای از برند بودن و نبودن البسه و وسایل یا اندازه هزینه ای که برای لباس های خود خرج می کنید، با ساده ترین لباس ها هم با رعایت نظم و نظافت می توانید مورد قبول بسیاری از افراد بخصوص خانم ها باشید. اگر خیلی خودمانی تر بخواهیم در این رابطه صحبت یک مرد متشخص همواره با بوی خوب و ظاهر آراسته و مرتب(حتی با لباس های معمولی) همواره جلب توجه می نماید و مورد قبول واقع می گردد.

نخندیدن به اشتباهات دیگران از ویژگی های مردان با کلاس و باشخصیت

مطمئنا این کار یکی از بی رحمانه ترین اموری است که یک نفر می تواند انجام دهد. هنگامی که اشتباهی از شما سر می زند، تنها چیزی که از دیگران انتظار دارید این است که نه تنها شما را به خاطر اشتباه تان تمسخر ننمایند. بلکه حتی به روی شما هم نیاورند.

دشنام ندهید

بر روی فحش و دشنام یک خط قرمز بزرگ بکشید. به زبان آوردن کلمات رکیک نشان دهنده این است که شما توانایی اثبات گفته های خود را از راه منطقی ندارید. از این گذشته این کار عامیانه، غیر اخلاقی و دور از ادب است.

بلند صحبت نکنید

بلند صحبت کردن باعث افزایش استرس در میان جمع می گردد و نشان می دهد که شما قادر نیستید تا با استفاده از علت و مدرک گفته های خود را اثبات کنید تا به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید و تنها به همین علت در بحث و مشاجره از حس جانور خوی خود بهره می گیرید. انجام چنین کارهایی باعث می گردد تا مردم با یک دید منفی به شما نگاه نمایند.

حرف کسی را قطع نکنید

پیش از اینکه پیشنهاد خود را ارئه دهید اجازه دهید تا حرف طرف مقابل به اتمام رسد. قطع کردن حرف دیگران یکی از نشانه های ضعف در آداب معاشرت و فقدان مهارت های اجتماعی به شمار می رود. اگر می خواهید به عنوان یک فرد از خود راضی شناخته شوید دائما کلام دیگران را قطع کنید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب هرگز این حرف ها را به همسر خود نگویید را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "قابل توجه آقایان، چگونه جنتلمن واقعی باشیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قابل توجه آقایان، چگونه جنتلمن واقعی باشیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید