نعمتی: سپاهان موقعیتی نداشت و 3 امتیاز بازی برای مان حسرت شد، بازیکنان حریف به شدت بد حرف می زدند

به گزارش آرش بلاگ، مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: بازی دست ما بود ولی یک مقدار در آخر بازی عقب رفتیم و فکر می کنم از این موضوع ضربه خوردیم.

نعمتی: سپاهان موقعیتی نداشت و 3 امتیاز بازی برای مان حسرت شد، بازیکنان حریف به شدت بد حرف می زدند

به گزارش آرش بلاگ از اصفهان، سیامک نعمتی پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل سپاهان درباره مصدومیتش از ناحیه کتف گفت: در دقیقه 90 افتادم روی زمین. فردا باید MRI بگیریم. ان شاءالله چیز خاصی نباشد و به بازی بعد برسم.

وی در خصوص اینکه بازی بعد با استقلال است، گفت: بله، ولی این بازی خیلی مهمتر بود. ان شاءالله برای بازی بعد کاملاً آماده می شویم. امروز متأسفانه نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم و خیلی ناراحتیم. حق مان کاملاً سه امتیاز بود. بازی دست ما بود، ولی یک مقدار در آخر بازی عقب رفتیم و فکر می کنم از این موضوع ضربه خوردیم.

توپ با برخورد به تو وارد دروازه شد. مدافع پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع گفت: توپ به دست و سینه ام خورد، ولی در جهت توپ بودم و نمی توانستیم کاری انجام بدهم. خیلی حیف شد. سپاهان موقعیت زیادی نداشت، اما بد گل خوردیم و حسرت بزرگی برای مان شد.

نعمتی در خصوص درگیری آخر بازی بازیکنان دو تیم شرح داد: من ندیدم چه کسی درگیری را آغاز کرد، ولی بازیکنان سپاهان به شدت بد حرف می زدند. اینجا زمین فوتبال است و اصلاً جای بد حرف زدن نیست. بیشتر ما بازیکنان با هم رفیق هستیم. اینکه بخواهیم بد حرف بزنیم، درست نیست. یکی از بازیکنان حریف به من گفت نمی دانم چرا خودت را می اندازی زمین. من به خاطر مصدومیت زمین خوردم و باید تعویض می شدم. متأسفانه بازیکنان سپاهان حرف هایی زدند که نباید می زدند. فکر نمی کنم بچه های ما حرفی زده باشند، آنها خودشان شلوغ کردند. نمی دانم چرا شلوغ کردند. باید این را در زمین فوتبال نشان می دادند که بیرون از زمین نشان دادند.

وی در رابطه با این موضوع که نویدکیا گفته است از روی نیمکت پرسپولیس به بازیکنان گفته می شد روی زمین بیفتند، بیان کرد: ما که در زمین بودیم چنین حرفی نشنیدیم. پرسپولیس را چهار پنج سال است همه می شناسند. ما خودمان مخالف این کار هستیم و دوست داریم فوتبال بازی کنیم. اگر هم کسی زمین افتاده است، یکی از بازیکنان من بودم که کتفم ضربه خورده بود. ما برنده بازی بودیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نعمتی: سپاهان موقعیتی نداشت و 3 امتیاز بازی برای مان حسرت شد، بازیکنان حریف به شدت بد حرف می زدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نعمتی: سپاهان موقعیتی نداشت و 3 امتیاز بازی برای مان حسرت شد، بازیکنان حریف به شدت بد حرف می زدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید