هلاکت 27 عنصر تکفیری در طول 2 هفته، انهدام 120 مرکز تجمع تکفیریها

به گزارش آرش بلاگ به نقل از الفرات نیوز، یحیی رسول سخنگوی فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق امروز چهارشنبه به تشریح نتایج عملیات بزرگ و استراتژیک الاسد المتأهب (شیر آماده) که در مناطق کوهستانی مخمور در جنوب شرق موصل انجام شد، پرداخت.

هلاکت 27 عنصر تکفیری در طول 2 هفته، انهدام 120 مرکز تجمع تکفیریها

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: این عملیات در تاریخ 9 مارس 2021 به دستور فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق آغاز شد و طی آن مواضع تروریست های تکفیری در جنوب شرق موصل هدف قرار گرفت.

سخنگوی فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق یادآور شد: در جریان این عملیات که دو هفته به طول انجامید، مواضع تروریستها بمباران شد و شمار زیادی از عناصر تکفیری به هلاکت رسیده و تعدادی هم زخمی شدند.

یحیی رسول در ادامه تأکید کرد: جنگنده های ارتش عراق، عملیات نیروهای این کشور را تحت پوشش هوایی قرار دادند. در مجموع نیز 312 حمله به مواضع تروریستها انجام شد که به دنبال آن 120 مرکز تجمع تروریستها منهدم گشت.

سخنگوی فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق شرح داد: تا به امروز هلاکت 27 عنصر تکفیری در جریان عملیات شیر آماده در موصل به ثبت رسیده است. از آنجایی که اجساد تکفیریها همچنان زیر آوار واقع شده است، قطعاً شمار کشته های آنها بیشتر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "هلاکت 27 عنصر تکفیری در طول 2 هفته، انهدام 120 مرکز تجمع تکفیریها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هلاکت 27 عنصر تکفیری در طول 2 هفته، انهدام 120 مرکز تجمع تکفیریها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید