پرواز از این 6 شهر به قطر انجام می شود ، برنامه ریزی وی ژه برای روزهایی که بازی ایران انجام می شود

به گزارش آرش بلاگ، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اعلام این که قیمت بلیت پروازهای جام جهانی قطر شنبه آینده اعلام می شود، گفت: تا به امروز پرواز از شهرهای تهران، کیش، شیراز، اصفهان، مشهد و لار به مقصد دوحه قطعی شده است.

پرواز از این 6 شهر به قطر انجام می شود ، برنامه ریزی وی ژه برای روزهایی که بازی ایران انجام می شود

به گزارش آرش بلاگ، محمد محمدی بخش اظهار کرد: تا به امروز پرواز از شهرهای تهران، کیش، شیراز، اصفهان، مشهد و لار به مقصد دوحه قطعی شده و شرط فروش بلیت پروازهای دوحه در ایام جام جهانی داشتن بلیت های بازی های این مسابقات است.

وی یادآور شد: هفته گذشته جلسه مشترکی بین وزیر راه و شهرسازی به همراه وزیر ورزش و جوانان، وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و وزارت امور خارجه با وزیر راه قطر برگزار و توافقات مهمی نیز در خصوص پروازهای جام جهانی با مسئولان کشور قطر انجام شد.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران برای جابه جایی تماشاگران مسابقات جام جهانی توافقات خوبی با کشور قطر انجام داده است. شرکت های ایران ایر و قطر ایرویز مسئولیت مستقیم دارند تا از 28 آبان ماه تا پایان آذرماه در قالب پروازهایی که از قبل برنامه ریزی شده بود که حدود 20 پرواز قطر ایرویز و 13 پرواز ایران ایر داشت و این تعداد پرواز ارتقا یافته و مقرر شد تا 84 پرواز به ایران ایر و 198 پرواز به قطرایر ویز اضافه نموده شود، جمهوری اسلامی ایران بتواند تماشاگران را از شهرهای ایران به شهر دوحه جابه جا کند.

محمدی بخش اضافه نمود: برای بازی های ایران که روزهای دوشنبه 30آبان، جمعه 4 آذر و دوشنبه 8 آذر است ویژه برنامه ریزی شده تا بتوانیم تماشاگران را روزانه به دوحه جابه جا کنیم و سپس بازگردانیم.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری درباره مشخص قیمت بلیت هواپیما در ایام جام جهانی فوتبال نیز گفت: پروازهای خارجی تابع شرایط ویژه ای است. با این حال در این بازه زمانی توافقات خوبی حاصل و مقرر شد تا طرف قطری در همین هفته روی سایت خود قیمت بلیت ها را به ویژه برای سه روز بازی های ایران اعلام کند. همچنین ایران ایر نیز از شنبه قیمت های بلیت را اعلام خواهد کرد و مردم می توانند به سایت مراجعه و بلیت های خود را خریداری کنند.

محمدی بخش در پاسخ به این سئوال که سازمان هواپیمایی کشوری چه اقدام عملیاتی برای اجرای سفرهای ارزان در ایام جام جهانی انجام داده است و همچنین در خصوص اینکه آیا مسافران محدودیتی برای خرید بلیت تکی پرواز دوحه دارند یا خیر؟ گفت: محدودیتی برای خرید پروازهای تک نفره برای جام جهانی قطر وجود ندارد. علاقمندان باید در سامانه ثبت نام کنند و بلیت جام جهانی را داشته باشند و واکسیناسیون را نیز انجام دهند. همچنین دستورالعمل هایی که وزارت ورزش و جوانان ابلاغ کرده را رویت کنند.

وی تاکید کرد: قیمت هایی که اعلام می شود چنانچه شامل تور، هتل، یا ترددهای بین شهری باشد موضوعات جداگانه است که مردم با توجه به شرایط می توانند مورد توجه قرار دهند و بلیت موردنظر را خریداری کنند.

  • اینفوگرافیک | سفر به قطر برای تماشای بازی های جام جهانی برای ایرانی ها چقدر آب می خورد؟
  • تمهیدات حمل ونقلی برای جام جهانی فوتبال | چگونه باید به قطر سفر کرد؟
منبع: همشهری آنلاین

به "پرواز از این 6 شهر به قطر انجام می شود ، برنامه ریزی وی ژه برای روزهایی که بازی ایران انجام می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرواز از این 6 شهر به قطر انجام می شود ، برنامه ریزی وی ژه برای روزهایی که بازی ایران انجام می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید