کامالا هریس: ترامپ به دنبال نابودی پیروزی قاطع ماست

به گزارش آرش بلاگ، خبرنگاران : معاون جو بایدن در توییتی هدف ترامپ و جمهوریخواهان را از طرح شکایت های بی اساس، نابودی پیروزی دموکرات ها دانست.

کامالا هریس: ترامپ به دنبال نابودی پیروزی قاطع ماست

به گزارش آرش بلاگ به نقل از ایرنا، کامالا هریس معاون جو بایدن رئیس جمهوری منتخب آمریکا با اشاره به شکایت دونالد ترامپ رئیس جمهوری فعلی آمریکا نسبت به نتیجه انتخابات 2020، در صفحه توئیتر خود نوشت: ترامپ و جمهوریخواهان با شکایت های بی اساس به دنبال نابودی پیروزی قاطع ما هستند.

دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی آمریکا که تنها دو ماه از ادامه ریاست جمهوری اش باقی مانده پس از شکست در انتخابات درمورد اشکالات شمارش آرا حرف هایی زده و اتهاماتی را راجع به تقلب در انتخابات بر زبان رانده است. این در حالی است که کوششهای حقوقی و شکایات ترامپ راه به جایی نبرده و رسانه های آمریکایی با اعلام کسب 306 رای الکترال از سوی بایدن در مقابل 232 رای الکترال ترامپ عملا مهر بطلان بر کوشش های کمپین ترامپ زده اند. علاوه بر این، در روزهای گذشته بسیاری از رهبران سیاسی دنیا و حتی بعضی از جمهوریخواهان، پیغام های تبریک خود را برای بایدن ارسال نموده اند.

با این حال، دونالد ترامپ همچنان بر ادعای خود مبنی بر پیروزی در این انتخابات و وقوع تقلب های گسترده در جریان شمارش آرا اصرار دارد.

طرح چنین ادعاهایی از سوی دونالد ترامپ چندان عجیب نیست. او از ماه ها پیش حدودا از ماه آوریل/ فروردین در بیش از 70 توئیت با طرح احتمال تقلب در رأی گیری پستی، در خصوص این شیوه ابراز تردید نموده بود. ترامپ از همان زمان در حال طراحی سناریویی برای زیر سوال بردن نتایج انتخابات بود که بتواند در صورت شکست با ایجاد شکاف اجتماعی و آشوب شرایط را به نفع خود تغییر دهد.

منبع: اقتصادنیوز

به "کامالا هریس: ترامپ به دنبال نابودی پیروزی قاطع ماست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کامالا هریس: ترامپ به دنبال نابودی پیروزی قاطع ماست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید