آپارتمان های نوساز منطقه 3 تهران چند؟

به گزارش آرش بلاگ، در گزارش زیر به آنالیز قیمت و مشخصات آپارتمان های نوساز منطقه 3 تهران خواهیم پرداخت.

آپارتمان های نوساز منطقه 3 تهران چند؟

به گزارش اقتصادآنلاین، منطقه 3 تهران از محله های سرسبز و خوش آب و هوا تشکیل شده است، به همین دلیل افراد زیادی متقاضی سکونت در این محله ها هستند. به دلیل وجود مراکز خرید گسترده و بافت متراکم و فشرده ای که این منطقه ها دارند در روز شاهد رفت و آمد بسیاری از مردم در این نقاط هستیم که این تردد ها موجب شلوغ شدن این محله ها می شوند.

این منطقه از شمال به بزرگراه شهید چمران، بزرگراه شهید مدرس و بزرگراه شهید صدر و از شرق به خیابان پاسداران و بخشی از خیابان شریعتی و از جنوب به بزرگراه شهید همت و از غرب به بزرگراه شهید چمران محدود می گردد. در این گزارش خانه های نوساز منطقه 3 تهران را مورد آنالیز قرار داده ایم.

واحد آپارتمانی نوساز در محله قلهک با متراژ 50 متر درحالی که این واحد تک خوابه باشد ارزشی معادل 5 میلیارد و 500 میلیون تومان دارد.

برای خرید واحد نوساز دیگری در ظفر با متراژ 110 متر و 2 اتاق خواب به بودجه ای معادل 11 میلیارد تومان نیاز دارید.

با سرمایه ای معادل 10 میلیارد و 500 میلیون تومان میتوانید آپارتمانی نوساز در جردن با متراژ 118 متر و 2 اتاق خواب را بخرید.

آپارتمانی نوساز در محله زرگنده با متراژ 105 متر و 2 اتاق خواب در روز های گذشته معادل 7 میلیارد و 250 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

بعلاوه واحد دیگری در همین محله با متراژ 105 متر و 2 اتاق خواب در روز های گذشته معادل 8 میلیارد و 610 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

آپارتمان دیگری در محله ونک با متراژ 145 متر و 3 اتاق خواب با توجه به نوساز بودن این آپارتمان ارزشی معادل 13 میلیارد و 500 میلیون تومان دارد.

بعلاوه بودجه لازم برای خرید واحدی نوساز در محله میرداماد با متراژ 163 متر و 3 اتاق خواب قیمتی بالغ بر 15 میلیارد و 500 میلیون تومان است.

توجه داشته باشید این ارقام براساس واحد هایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله های یاد شده را تبیین نمی کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

منبع: فرارو

به "آپارتمان های نوساز منطقه 3 تهران چند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپارتمان های نوساز منطقه 3 تهران چند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید