استایل دور از شان خانم بازیگر با موهای پریشان ، السا فیروز آذر کیست؟!

به گزارش آرش بلاگ، خبرنگاران: عکس جدیدی از السا فیروزآذر منتشر شد.

استایل دور از شان خانم بازیگر با موهای پریشان ، السا فیروز آذر کیست؟!

السا فیروزآذر متولد د 25 شهریور 1362 در تهران است . السا فیروز آذر بازیگر، منشی صحنه، دستیار کارگردان. دستیار تهمینه میلانی نویسنده و کارگردان مطرح سینمای ایران است. السا فیروزآذر مدرک کارشناسی معماری خود را از دانشگاه غیرانتفاعی رویان نور و السا فیروزآذر کارشناسی ارشدش در رشته ادبیات نمایشی را از دانشگاه سوره اخذ کرده است.

از 5 سالگی در سینما بازیگری را آغاز کرده و در 8 سالگی در فیلم کاکادو اولین نقش اصلی اش را ایفا نمود. او در 18 سالگی فعالیت خود را در زمینهٔ بازیگری به طور جدی تر ادامه داد. سپس در سینما و پشت صحنه منشی صحنه و دستیار کارگردانی را در چند فیلم تجربه نمود.

از بیست و سه سالگی تدریسش در زمینهٔ هنر و مکاتب هنری را آغاز نمود و پس از گرفتن مدرک ارشد در ادبیات نمایشی کارگاه های فیلمنامه نویسی و بازیگری هم به زمینه های تدریسش اضافه گشت.

فیروزآذر پس از ساختن چند فیلم کوتاه تجربی برای نخستین بار در 35 سالگی در سال 1397 فیلم کوتاه سکوت پرهیاهو را ساخت. همچنین در همین سال تأتر روانشناختی- فلسفی با 30 بازیگر را به نام هزار و یک تو کارگردانی کرده است. پس از نوشتن چند فیلمنامه برای نخستین بار فیلمنامه ای از تهران متنفرم او به کارگردانی زن یاسمن نصرتی در حال ساخت است.

منبع: دلگرم

منبع: رکنا

به "استایل دور از شان خانم بازیگر با موهای پریشان ، السا فیروز آذر کیست؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استایل دور از شان خانم بازیگر با موهای پریشان ، السا فیروز آذر کیست؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید