افتتاح پنجمین پروژه عام المنفعه سقاخانه شهید امیر محمد اژدری در مسجد 72 تن میدان آزادی

به گزارش آرش بلاگ، همزمان با ماه مبارک رمضان و فرخنده میلاد باسعادت امام حسن مجتبی (ع) پنجمین پروژه عام المنفعه سقاخانه به نیابت از شهید امیر محمد اژدری در مسجد 72 تن میدان آزادی تهران افتتاح گشت.

افتتاح پنجمین پروژه عام المنفعه سقاخانه شهید امیر محمد اژدری در مسجد 72 تن میدان آزادی

به گزارش گروه اجتماعی آرش بلاگ، همزمان با ماه مبارک رمضان و فرخنده میلاد باسعادت امام حسن مجتبی (ع) پنجمین پروژه عام المنفعه سقاخانه به نیابت از شهید امیر محمد اژدری در مسجد 72 تن میدان آزادی تهران افتتاح شد.

همچنین در این مراسم پدر شهید امیر محمد اژدری و دبیر قرارگاه جهادی امام رضا علیه السلام، و مسئولین سازمان بهزیستی و آسیب های اجتماعی کشور و تعدادی از دوستان و همسنگران جهادی این جهادگر آسمانی حضور داشتند.

در آخر مراسم از سقاخانه شهید امیر محمد اژدری رونمایی شد.

قبلا یک سقاخانه در محله جماران، مدرسه سیرکانه در لرستان، یک مدرسه در استان ایلام، صندلی نماز در محل تصادف ایشان در پارسیان استان هرمزگان، به نیابت از شهید اژدری ساخته شده است. در حال حاضر مدرسه چال خشک دراستان ایلام و یک اتوبوس درمانی جهت ایجاد بیمارستان سیار درنقاط محروم کشور در دست اقدام می باشد.

گفتنی است شهید امیر محمد اژدری یکی از مسئولین قرارگاه جهادی امام رضا علیه السلام در استان هرمزگان که در حین پیگیری مسائل و کمبود های محرومین و مستضعفین یکی از مناطق بود، که در 25 آبان ماه سال 97 بر اثر حادثه ای به شهادت رسید. شهادت امیرمحمد اژدری حقیقتاً یکی از جوانان مؤمنی بود که در چندین سال آخرِ عمرِ کوتاه و پربرکت خود روح جهاد و جهادی گری را به منصه ظهور رساند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افتتاح پنجمین پروژه عام المنفعه سقاخانه شهید امیر محمد اژدری در مسجد 72 تن میدان آزادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح پنجمین پروژه عام المنفعه سقاخانه شهید امیر محمد اژدری در مسجد 72 تن میدان آزادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید