اختتامیه چهارمین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار برگزار می شود

به گزارش آرش بلاگ، آئین اختتامیه چهارمین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار فردا، 20 دی ماه در دانشگاه تهران برگزار می شود.

اختتامیه چهارمین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار برگزار می شود

به گزارش خبرنگار دانشگاه آرش بلاگ؛ آئین اختتامیه چهارمین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار فردا دوشنبه 20 دی ماه از ساعت 9 تا 10:30 در تالار امیر کبیر معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می شود.

در این مراسم سیدمحمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران، سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور و هادی بهرامی احسان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران حضور دارند.

در بخشی از مراسم تقدیر از مقام اخلاقی استاد شایسته علامه حسن زاده آملی (قدس سّره) و باقر لاریجانی و وحید واحدجوان صورت می گیرد.

همچنین در حاشیه مراسم کتاب سرباز مکتب به نویسندگی سید حسن رضا نقوی با حضور غلامعلی حدادعادل مشاور عالی رهبری رونمایی خواهد شد.

گفتنی است؛ علاقه مندان برای شرکت در این همایش می توانند از طریق سامانه vroom.ut.ac.ir/cul اقدام کنند.

همچنین مقالات برگزیده چهارمین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار در قالب پنل های تخصصی از ساعت 10:30 تا 12 از طریق گردآورندگان ارائه می شود.

شایان ذکر است؛ دانشگاه تهران در جایگاه نماد آموزش عالی ایران در برنامه سوم خود، ترویج اخلاق حرفه ای و مسئولیت پذیری اجتماعی را یکی از اهداف سه گانه خویش قرار داده، و اقدامات گوناگونی را در این باره تا به امروز انجام داده است. برای تحقق این هدف، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، چهارمین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار را برگزار می کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اختتامیه چهارمین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختتامیه چهارمین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید