همایشها و نمایشگاه ها

ثبت ابوریحان بیرونی در فهرست نکوداشت های یونسکو

تهران (پانا) - ابوریحان بیرونی در فهرست جهانی نکوداشت­ های 2023 - 2022 یونسکو به طور مشترک برای ایران، ازبکستان و تاجیکستان به ثبت رسید

25 دی 1400

بتلفیلد 6 هفته آینده رسما رونمایی خواهد شد

بالاخره پس از حدس های مختلف درباره تاریخ احتمالی رونمایی از قسمت جدید مجموعه بازی پرطرفدار بتلفیلد، شرکت الکترونیک آرتس به صورت رسمی خاطرنشان کرد که میخواهد هفته آینده از بازی بتلفیلد 6 رونمایی کند.

1 تیر 1400

فراخوان شورای نطامی چاد برای گفتگوی ملی

در حالی که اعتراضات مردمی در چاد برای ایجاد حکومت مدنی بالا گرفته و فشارهای بین المللی برای تحویل قدرت به غیرنظامیان افزایش یافته رئیس شورای نظامی چاد از تشکیل کنفرانس ملی مصاحبه پیرامون مسائل داخلی اطلاع داد.

2 خرداد 1400

مراسم حمل مشعل المپیک شروع شد

تهران (پانا) - مسئول برگزاری مراسم حمل مشعل المپیک تاکید نمود سلامتی افراد مهمترین اولویت آن ها است.

1 اردیبهشت 1400

کاخ سفید: انتظار نداریم در حال حاضر گفت وگوهای مستقیمی با ایران داشته باشیم خبرنگاران

سخنگوی کاخ سفید شامگاه آدینه در کنفرانس خبری گفت که واشنگتن انتظار ندارد که در حال حاضر گفت وگوهای مستقیمی با ایران داشته باشد.

27 فروردین 1400

14850کودک شهر رویایی خود را ترسیم کردند

مدیرکل آموزش شهروندی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به استقبال بچه ها از دومین دوره مسابقه نقاشی بچه هاه تهران، گفت: تعداد آثار ارسالی به دبیرخانه این جشنواره از حدود 9300 اثر در دوره قبل به 14850 اثر رسیده است.

2 بهمن 1399

حاجی میرزایی: مراکز مشاوره گزارش های تحلیلی ارائه دهند

تهران (پانا) - وزیر آموزش وپرورش در نشست مشترک مدیران کل آموزش وپرورش و روسای انجمن های اولیا و مربیان استان ها بابیان اینکه ارتباط بین خانه و مدرسه یک موضوع راهبردی و ضرورتی اجتناب ناپذیر است، اعلام کرد نیازمند نگاه متفاوت و مشخص اهداف مناسب در موضوع...

14 آبان 1399

امضای تفاهم نامه ایران خودرو و بانک ملت

گروه صنعتی ایران خودرو تفاهم نامه همکاری در زمینه تامین اقتصادی هشت پروژه بومی سازی قطعات با فناوری بالا و ارایه تسهیلات به زنجیره تامین را با بانک ملت امضا کرد.

14 مهر 1399

موزه ون گوگ در آمستردام، تجسمی از تابلوی گل های آفتابگردان

موزه ون گوگ یکی از زیباترین موزه های هلند و حتی اروپا است که به آثار هنرمند برجسته هلندی

9 مهر 1399

ایلان ماسک تصویری از ایستگاه زیرزمینی پروژه لوپ منتشر کرد

ایلان ماسک روز گذشته در یک توییت، طرحی کامپیوتری از ایستگاه تونل های زیرزمینی خود با نام پروژه لوپ به نمایش گذاشت که برای مرکز همایش ها و بازدیدکنندگان لاس وگاس آماده می شود.

25 شهریور 1399

نمایشگاه یک روزه صنایع دستی نظرآباد برگزار گشت

نمایشگاه آثار برگزیده هنرمندان صنایعدستی نظرآباد با حضور سرپرست اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی استان البرز، فرماندار و برخی مدیران شهرستان در محل فرهنگسرای هنر افتتاح شد.

6 شهریور 1399

آموزش صنایع دستی به بیش از 3هزار نفر در استان لرستان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: در حال حاضر بیش از 36هزار هنرمند صنایع دستی در استان مشغول فعالیت هستند.

2 شهریور 1399

اپل برنامه مترجم خود را عرضه می نماید

شرکت اپل در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل که ساعاتی پیش برگزار گردید، اظهار داشت که یک برنامه ترجمه را در نسخه جدید سیستم عامل آیفون یعنی iOS 14 خواهد گنجاند که توانایی ترجمه 11 زبان را دارا خواهد بود.

30 مرداد 1399

نگرانی شدید از خیز دوباره کرونا

گزارش های وزارت بهداشت نشان می دهد که کرونا در کشور دوباره جان گرفته است. آمار ها به یکباره افزایشی شده اند و مقام های مسئول هشدار می دهند که در چند استان شیوع این ویروس دوباره خیز برداشته است.

15 مرداد 1399

چین به ابتکار جدید سازمان بهداشت جهانی می پیوندد

وزارت خارجه چین بیان نمود پکن به ابتکار همکاری های بین المللی سازمان بهداشت جهانی می پیوندد و همراه با جامعه جهانی، به کار پژوهش و فراوری تجهیزات پزشکی مربوط به ویروس کرونا سرعت می بخشد.

14 تیر 1399

خبرنگاران ربیعی: توسعه جز با تکیه بر دیوار بلند فرهنگ و پیچ خوردن در آن محقق نخواهد شد

تهران- خبرنگاران- علی ربیعی سخنگوی دولت در یادداشتی در اینستاگرام با بیان اینکه نسل ها با عقبه فرهنگی - تاریخی خود به بالندگی می رسند، تاکید نمود: توسعه جز با تکیه بر دیوار بلند فرهنگ، و پیچ خوردن در آن محقق نخواهد شد.

9 تیر 1399

3 سناریو درباره رفتار احتمالی کروناویروس در آینده

مدیر بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری با اشاره به سناریوهای مختلف پیش رو در رابطه با رفتار کرونا ویروس جدید، گفت: در رابطه با رفتار احتمالی ویروس کرونا سه احتمال وجود دارد ولی همواره باید بدبینانه ترین سناریوها را در نظر بگیریم تا غافلگیر نشویم. ...

3 تیر 1399