با 3 کانسپت مجذوب کننده سال آشنا شوید

به گزارش آرش بلاگ، نمایشگاه خودرو مونیخ 2021 جایی برای جولان برترین های دنیا بود. چندی پیش و با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال میلادی، این نمایشگاه میزبان برترین خودروسازان دنیا بود و گزارش ها و اخبار بسیاری پیرامون آن منتشر شد.

با 3 کانسپت مجذوب کننده سال آشنا شوید

یکی از مجذوب کننده ترین حوزه های خبری مربوط به این نمایشگاه، انتخاب هیجان انگیزترین کانسپت های سال بود که در این دوره شرکت نموده بودند؛ ماشین هایی که شاید امروز فراوری آنها در مخیله ما نگنجد، ولی جاه طلبی طراحانشان آنقدر مجذوب کننده است که ارزش تماشاکردن و آنالیز های فنی را داشته باشد. در ادامه 3 کانسپت مجذوب کننده را با هم مرور می کنیم:

بی ام و I-Vision

این بی ام و برای بسیاری به نماد آشتی با محیط زیست تبدیل شده است. ماشینی که تمام اجزای آن بازیافتی است، در بدنه آن از نوعی فیبرکربن تجزیه پذیر استفاده شده و بسیار مقاوم و درعین حال سبک است. شاید باور نکنید اما این خودرو تمام برقی رنگ نشده است و سطح آن به اصطلاح آندونایز شده تا در برابر خوردگی مقاوم باشد. بنابراین اگر چندی دیگر تبلیغ یک بی ام و قابل بازیافت را مشاهده کردید، تجعب نکنید؛ این ماشین صددرصد قابل بازیافت است.

مای باخ EQS

بدون شک عاشقان بنز دوست ندارند رقابت را به طرف داران بی ام و ببازند. احتمالاً رقابت سختی بین این 2 رقیب افسانه ای برای تصاحب سهم بیشتری از بازار خودروهای برقی شکل می گیرد. سال جاری مای باخ EQS مشتری های پروپا قرصی داشت و اکنون زمزمه هایی به گوش می رسد که این کانسپت در سال 2023 به فراوری انبوه برسد. باتری این شاسی بلند زیبا با هر بار شارژ برای طی مسافت بیش از 370 مایل، انرژی لازم را فراوری می نماید.

لینکولن

لینکلن در نمایشگاه سال جاری بدون هیچ شک و تردیدی مجذوب کننده ترین کانسپت را ارائه کرد. ماشینی بی نهایت زیبا و البته کاربردی که بعضی کارشناسان معتقدند تا حدودی شبیه آئودی Skysphere است اما آئودی موردنظر 2 جایگاه دارد و این لینکولن زیبا برای 6 نفر جا دارد: 3 ردیف دوتایی.

این را اضافه کنیم که نمایشگاه خودرو مونیخ از هفتم تا دوازدهم سپتامبر برگزار گردید.

آگهی های خرید و فروش خودرو

***

شما می توانید اخبار روز خودرو را در بلاگ آرش بلاگ بخوانید.

منبع: بلاگ دیوار

به "با 3 کانسپت مجذوب کننده سال آشنا شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با 3 کانسپت مجذوب کننده سال آشنا شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید