انسیه خزعلی: جلساتی درباره ورود زنان به استادیوم ها در حال برگزاری است

به گزارش آرش بلاگ، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری می گوید جلساتی در مورد راه پیدا کردن زنان به استادیوم ها در حال برگزاری است.

انسیه خزعلی: جلساتی درباره ورود زنان به استادیوم ها در حال برگزاری است

به گزارش ایسنا، انسیه خزعلی در حاشیه بازدید از تمرین تیم ملی فوتبال زنان در خصوص ورود زنان به استادیوم در ملاقات های انتخابی جام جهانی فوتبال، بیان نمود: جلسات در حال برگزاری است و امیدوار هستیم زودتر نتیجه اعلام گردد.

او در پاسخ به این پرسش که امکان دارد در بهمن، زنان بتوانند برای بازی های تیم ملی در استادیوم حاضر باشند، تاکید نمود: این موضوع منوط به تصمیم گیری کلان در دولت است و جلساتی در حال برگزاری است و امیدوار هستیم این کار انجام گیرد.

خزعلی در واکنش به این موضوع که اگر اجازه ورود زنان به استادیوم نداده نگردد، احتمال تعلیق وجود دارد، توضیح داد: اجازه بدهید تصمیم گیری گردد، سپس نتیجه اعلام خواهد شد.

کاظمی پور: در کوشش هستیم زمینه حضور زنان را در همه رشته ها در استادیوم ها فراهم کنیم

مریم کاظمی پور معاون زنان وزارت ورزش و جوانان در حاشیه مراسم بازدید از اردوی تیم ملی فوتبال زنان در خصوص ورود زنان به استادیوم و اولتیماتوم فیفا در این زمینه بیان نمود: هدف ما برداشتن قدم رو به جلو در پیشرفت رشته های توپی زنان است. گام هایی برای ایجاد فرصت های برابر را برای حضور زنان در تمام رشته های ورزشی که فوتبال هم یکی از آن هاست، برداشته ایم. در مراجع مختلفی این موضوع در حال آنالیز است. از بخش های امنیتی، نظارتی و سایر مراجع اجرایی که باید نظرشان کسب گردد، نظراتی را گرفته ایم و جلسات تخصصی رو به جلوست و با حمایت های خانم خزعلی این جریان ادامه پیدا می نماید. فکر می کنم تا روز های آینده نتیجه آن اعلام می گردد.

او اضافه نمود: ما امیدمان به خداست که بتوانیم همه شرایط را به نحوی تسهیل کنیم که زنان بتوانند از حقوق اولیه ورزشی خود بهره مند گردد و این هم یکی از این موضوعات است. ما تمام کوششمان را به کار گرفته ایم تا حضور زنان را در استادیوم ها و برای تمام رشته ها و نه فقط برای فوتبال فراهم کنیم.

منبع: فرارو

به "انسیه خزعلی: جلساتی درباره ورود زنان به استادیوم ها در حال برگزاری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انسیه خزعلی: جلساتی درباره ورود زنان به استادیوم ها در حال برگزاری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید