همه خندیدند اما اتوئو درست پیش بینی نموده بود!

به گزارش آرش بلاگ، شگفتی های جام جهانی 2022 قطر همچنان ادامه دارد و مراکش با پیروزی مقابل پرتغال به اولین تیم آفریقایی بدل شد که به مرحله نیمه نهایی جام های جهانی صعود نموده است.

همه خندیدند اما اتوئو درست پیش بینی نموده بود!

البته این شگفتی سازی از قبل پیش بینی شده بود چرا که ساموئل اتوئو، اسطوره و رییس فدراسیون فوتبال کامرون پیش از جام جهانی 2022 پیش بینی جالبی از این رقابت ها داشت که در آن موقع سوژه شوخی های فضای مجازی شد اما اکنون بخش مهمی از تصورات اتوئو درست از آب در آمده است.

اتوئو در پیش بینی اش از جام جهانی اعتقاد زیادی به درخشش تیم های آفریقایی در جام جهانی 2022 داشت که در نهایت هم همین طور شد و مراکش تا به امروز دقیقا با مسیری که اتوئو در نظر داشته، نتیجه ای تاریخی برای قاره آفریقا کسب نموده و به نیمه نهایی جام جهانی رسیده و فقط صعود به فینال جام جهانی مانده است تا پیش بینی اسطوره فوتبال کامرون درباره یکی از فینالیست ها محقق گردد.

شاید ساموئل اتوئو پیش بینی درستی از طرف مقابل جدول دور حذفی جام جهانی 2022 نداشته اما حذف اسپانیا و پرتغال به وسیله مراکش به ترتیب در مراحل یک هشتم نهایی و یک چهارم نهایی این رقابت ها چیزی نبود که کسی آن را پیش بینی کند.

تصویر پیش بینی اتوئو قبل از آغاز جام جهانی را در زیر می بینید:

منبع: فرارو

به "همه خندیدند اما اتوئو درست پیش بینی نموده بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه خندیدند اما اتوئو درست پیش بینی نموده بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید