اهدای 4000 جلد کتاب به بچه ها و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش آرش بلاگ، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهدای این 4000 جلد کتاب به بچه ها و نوجوانان گفت: 70 عنوان از این کتاب ها شامل50 عنوان کتاب نابینایان و 20 عنوان کتاب آوا به منظور استفاده بچه ها و نوجوانان دارای احتیاج ویژه در اختیار مرکز فراگیر کانون استان نهاده شد.

اهدای 4000 جلد کتاب به بچه ها و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد

کبری اخلاقی نیا از اجرای طرح تامین محتوای یکپارچه مراکز کانون با عنوان تمیم به مناسبت هفته کودک اطلاع داد و اضافه کرد: با اجرای این طرح، 132 عنوان کتاب انتشارات کانون و سایر ناشران معتبر حوزه کودک و نوجوان به مراکز کانون سراسر استان ارسال شد.

وی اظهار کرد: فراوری محتوای آموزشی از این کتاب ها نیز توسط مربیان مراکز کانون استان شروع و آثار ارزشمندی فراوری و در فضای مجازی عرضه شده است.

مدیرکل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد هدف از انجام این اقدام کانون پرورش فکری پس از نزدیک به یک دهه وقفه را تجهیز مراکز کانون به تازه ترین آثار حوزه نشر کتاب کودک و حمایت از ناشران آثار مناسب برای مخاطبان کودک و نوجوان دانست.

اخلاقی نیا توضیح داد: اعضای مراکز فرهنگی و هنری کانون از دیرباز جزو کتاب خوان ترین بچه ها و نوجوانان ایرانی بوده اند و عطش سیری ناپذیر آنان به مطالعه، ضرورت تأمین کتاب های مناسب برای آنان را گوشزد می کرد.

لازم به ذکر است، تمیم عنوان طرحی است که بر اساس آن کتاب های ناشران برگزیده در جایزه کتاب ماه و سال و سرگرمی ها و اسباب بازی های منتخب در اختیار کتابخانه های کانون در سراسر کشور قرار می گیرد.

به گزارش آرش بلاگ به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد، اهدای کتاب های اهدایی از سوی کانون به مدارس، مساجد، کانون اصلاح و تربیت و... از برنامه ها کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اهدای 4000 جلد کتاب به بچه ها و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهدای 4000 جلد کتاب به بچه ها و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید