بارندگی ها در آذربایجان غربی ادامه دارد

به گزارش آرش بلاگ، رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بارندگی ها در این استان که از روز سه شنبه شروع شده تا شنبه هفته آینده همچنان به صورت پراکنده ادامه دارد.

بارندگی ها در آذربایجان غربی ادامه دارد

مهدی صابری رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: با توجه به نقشه های پیش بینی و پیش یابی و با توجه به هشدار زرد صادر شده در روز گذشته ضروری است شهروندان همچنان تا خاتمه خروج سامانه بارشی از استان موارد ایمنی را رعایت نمایند.

وی با اشاره به تمرکز بارش باران در نقاط جنوبی استان اضافه نمود: توصیه می گردد شهروندان از اتراق در حاشیه رودخانه ها و تردد در ارتفاعات بپرهیزند، محکم کردن سازه های سبک نیز ضروری است مورد توجه شهروندان و مسوولان دستگاه های خدمات رسان از جمله شهرداری ها باشد.

صابری با بیان اینکه وزش باد نیز در استان پیش بینی شده است، ادامه داد: این پیش بینی ها برای تمامی نقاط استان آذربایجان غربی است و آبگرفتگی معابر و احتمال سقوط و یا پرتاب اشیا وجود دارد که باید است تدابیر لازم در این زمینه بکار گرفته گردد.

رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: کشاورزان چغندر کار نیز ضروری است تا تدابیر لازم در زمینه برداشت محصولات خود را به کار بندند چرا که احتمال کاهش محسوس دما برای استان در این ایام وجود دارد.

آرش بلاگ مهاباد مهاباد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بارندگی ها در آذربایجان غربی ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارندگی ها در آذربایجان غربی ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید