برقراری مسیرهای پروازی جدید قشم ایر

به گزارش آرش بلاگ، هواپیمایی قشم ایر سه راستا پروازی جدید را به برنامه پروازهای خود اضافه کرد

طبق اخبار رسمی هواپیمایی قشم ایر، این شرکت هواپیمایی سه راستا پروازی جدید را به برنامه پروازهای خود می افزاید. قرار است راستاهای پروازی جدید قشم ایر از مبدا گرگان به زابل، از مبدا اهواز به تبریز و از مبدا مشهد به کرج برقرار گردد.

برقراری مسیرهای پروازی جدید قشم ایر

پروازهای هواپیمایی قشم ایر در راستا گرگان- زابل-گرگان از تاریخ 99/04/08 روزهای یکشنبه، در راستا اهواز- تبریز- اهواز از تاریخ 99/04/12 روزهای پنجشنبه و در راستا مشهد-کرج-مشهد از تاریخ 99/04/06 روزهای سه شنبه و آدینه انجام خواهد شد.

فروش بلیط هواپیمایی قشم ایر در راستاهای گرگان-زابل- گرگان و اهواز-تبریز-اهواز به صورت سیستمی و در راستا مشهد-کرج-مشهد به صورت چارتری خواهد بود.

بنا بر گزراش رسمی شرکت هواپیمایی قشم ایر، این شرکت هواپیمایی به منظور افزایش رضایت مشتریان و با هدف تکریم ارباب رجوع، اقدام به برنامه ریزی مطلوب برای افزایش پروازهای جدید در راستاهای بین المللی و داخلی کرده است.

گفتنی است طبق اعلام هواپیمایی قشم ایر، تمامی ناوگان این شرکت هواپیمایی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، روزانه و به طور مرتب کنترل و ضدعفونی می شود. همچنین در تمامی پروازهای هواپیمایی قشم ایر در پروازهای بین المللی و داخلی، پک های بهداشتی کامل شامل ژل های ضدعفونی دست، ماسک و دستکش به مسافران توزیع می شود.

منبع: فلای تودی

به "برقراری مسیرهای پروازی جدید قشم ایر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برقراری مسیرهای پروازی جدید قشم ایر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید