تاریخ فینال لیگ برتر فوتسال تعیین شد، تیم قهرمان در قهرمانی آسیا، نایب قهرمان در جام باشگاه های دنیا

به گزارش آرش بلاگ، تاریخ برگزاری ملاقات فینال لیگ برتر فوتسال بین تیم های گیتی پسند اصفهان و مس سونگون اعلام شد.

تاریخ فینال لیگ برتر فوتسال تعیین شد، تیم قهرمان در قهرمانی آسیا، نایب قهرمان در جام باشگاه های دنیا

به گزارش خبرنگار ورزشی آرش بلاگ، جلسه هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال و کمیته فنی و توسعه فوتسال امروز (چهارشنبه) با حضور مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال برگزار و در این جلسه تاریخ برگزاری ملاقات فینال لیگ برتر فوتسال بین تیم های گیتی پسند اصفهان و مس سونگون ورزقان معین شد.

بر این اساس طبق مصوبه این جلسه، ملاقات فینال به صورت دو برد از سه مسابقه برگزار خواهد شد و طبق برنامه ملاقات رفت در تاریخ 30 خرداد ماه به میزبانی گیتی پسند و ملاقات برگشت در تاریخ 6 تیر ماه به میزبانی مس سونگون انجام می گردد. در صورت تساوی دو تیم در ملاقات رفت و برگشت نیز ملاقات سوم در تاریخ 9 تیر ماه در کرمان برگزار خواهد شد. طبق اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا تمام این مسابقات بدون حضور تماشاگران برگزار می گردد.

همچنین با تصمیم اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ و کمیته فنی و توسعه فوتسال، تیم قهرمان لیگ برتر به مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا اعزام خواهد شد و تیم نایب قهرمان به مسابقات جام باشگاه های دنیا.

طبق مصوبه جلسه امروز قرار شد فصل آینده لیگ برتر فوتسال نیز از اوایل شهریور ماه شروع گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تاریخ فینال لیگ برتر فوتسال تعیین شد، تیم قهرمان در قهرمانی آسیا، نایب قهرمان در جام باشگاه های دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاریخ فینال لیگ برتر فوتسال تعیین شد، تیم قهرمان در قهرمانی آسیا، نایب قهرمان در جام باشگاه های دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید