جدول قطعی برق از ساعت 18 تا 20

به گزارش آرش بلاگ، خبرنگاران :با توجه به افزایش دما در کشور به خصوص در تهران، شرکت توانیر جدول زمان بندی خاموشی های احتمالی برق پایتخت را از ساعت 18 تا 20 امروز منتشر کرد.

جدول قطعی برق از ساعت 18 تا 20

به گزارش آرش بلاگ به نقل ازباشگاه آرش بلاگ جوان، شرکت توزیع برق تهران، مناطقی را که امروز سه شنبه، 11 خرداد ماه با قطعی احتمالی برق به مدت 120 دقیقه روبه رو می شوند، خاطرنشان کرد.

در اطلاعیه شرکت توزیع برق تهران آمده است: شرکت توزیع نیروی برق تهران عظیم، به اطلاع مشترکان ساکن پایتخت می رساند تمامی ظرفیت های فنی و کارشناسی شرکت توزیع نیروی برق به منظور جلوگیری از بروز هرگونه خاموشی به کار گرفته شده است. با این حال موفقیت در این مهم، جز با همکاری همه جانبه مشترکان، امکان پذیر نیست.

لازم به ذکر است، افزایش دما و مصرف بالای برق مشترکان خانگی، صنعتی، ادارات و کشاورزی موجب فشار بر شبکه برق در بیشتر نقاط کشور شده و طی چند روز اخیر شاهد قطعی برق چند ساعته در بعضی مناطق بوده ایم.

شرکت توانیر جداول خاموشی شهر تهران را برای امروز (سه شنبه 11 خرداد) منتشر کرد که بر این اساس بعضی مناطق با دو ساعت خاموشی برق روبرو خواهند شد که به توضیح زیر است؛

منبع: اقتصادنیوز

به "جدول قطعی برق از ساعت 18 تا 20" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدول قطعی برق از ساعت 18 تا 20"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید