خبرنگاران سعادتمند: پرداختی استقلال به دیاباته بیشتر از تعهدات بوده است

به گزارش آرش بلاگ، تهران- خبرنگاران- مدیرعامل باشگاه استقلال ضمن اشاره به پرداخت مطالبات شیخ دیاباته گفت: (لئوناردو) پادوانی میهمان ما است؛ از او دعوت کردیم پس از تعدیل شرایط مرتبط با کرونا به ایران بیاید؛ همچنین از فیفا درخواست کردیم تا 100 هزار دلار را از محل درآمد فیفا به وی پرداخت کنیم.

خبرنگاران سعادتمند: پرداختی استقلال به دیاباته بیشتر از تعهدات بوده است

احمد سعادتمند در گفت وگو با اینستاگرام باشگاه استقلال گفت: پادوانی بازیکن با کیفیت و از همه مهمتر مهمان ما بود. از او دعوت کردیم پس از کرونا به ایران بیاید. همچنین به فیفا نامه زدیم تا صد هزار دلار را در کوتاه ترین زمان ممکن از محل درآمد فیفا پرداخت کنیم. علاوه بر این تصمیم داریم پادوانی را در قرارداد سال جاری بیاوریم و به صورت افتخاری با وی قرارداد دائم ببیندیم. این در برنامه های من است و دوست دارم این موضوع را رقم بزنیم.

سعادتمند در خصوص مشکل زمین تمرین استقلال اضافه نمود: ما در خصوص زمین شناسایی کردیم و به زمین شماره دو استادیوم آزادی رسیدیم و قرارداد امضا کردیم و به صورت انحصاری از ابتدای خردادماه در آنجا تمرین می کنیم. زمین چمن مجموعه ورزشی انقلاب هم آماده است. البته زمین استادیوم انقلاب هم ترمیم خواهد شد. دیگر مشکل زمین تمرین نخواهیم داشت.

وی اضافه نمود: در خصوص کمپ مرحوم ناصر حجازی هم برنامه ویژه ای داریم تا با مشارکت طرفداران آن را ترمیم کنیم. یک کمپ را هم در برنامه داریم در همدان احداث کنیم. این برنامه بلند مدت ما است.

وی اضافه نمود: (شیخ) دیاباته 255 هزار دلار از باشگاه طلب داشت؛ تا امروز 262 هزار دلار به او دادیم تا با 7 هزار اضافه برای ما سوغاتی بخرد... باشگاه پاختاکور، شفر، بویان از ما طلبکار هستند. پول میلیچ را هم در فرودگاه به او می دهیم. حدود 20 هزار دلار به او پرداخت کردیم و پنج هزار دلار هم به او می دهیم. امیدوارم روزی برسد که پرونده نداشته باشیم و بازیکن هم صادر کنیم.

سعدتمند اضافه نمود: برای دیاباته ویزا گرفتیم. امروز نامه ای تنظیم کردیم تا او مجوز خروج از فرانسه را بگیرد تا با اولین پرواز به تهران بیاید. میلیچ هم از زاگرب به فرانکفورت و از آنجا به قطر و سپس به تهران می آید و چهارشنبه می رسد.

وی در خصوص یاری وزیر به استقلال گفت: وزیر ورزش و جوانان سه یا چهار جلسه با ما برگزار کرد و به یاری استقلال آمد و رسما از او تشکر می کنم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در رابطه با گزارش های مرتبط با شمار مبتلایان به کرونا در لیگ، اضافه نمود: آمار کرونای تیم ها نگران کننده است و سلامت مردم اهمتی دارد.

وی در خاتمه گفت: ما به ادامه لیگ امیدواریم و همچنین به قهرمانی هم امیدوارم. تمام تلاشمان است بتوانیم پرداختی به بازیکنان داشته باشیم تا با قدرت بیشتری پای به مسابقات بگذاریم.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سعادتمند: پرداختی استقلال به دیاباته بیشتر از تعهدات بوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سعادتمند: پرداختی استقلال به دیاباته بیشتر از تعهدات بوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید