خزعلی آمریکا را به گزینه نظامی تهدید کرد

به گزارش آرش بلاگ، فارس نوشت: دبیرکل عصائب اهل الحق عراق تأکید کرد که گروه های مقاومت جز با خروج نیروهای آمریکایی، از گزینه نظامی دست برنخواهند داشت.

خزعلی آمریکا را به گزینه نظامی تهدید کرد

شیخ قیس خزعلی دبیرکل عصائب اهل الحق عراق بیان کرد که گروه های مقاومت تا زمانی که نیروهای آمریکایی از این کشور خارج نشوند، به استفاده از گزینه نظامی علیه آنها ادامه خواهند داد.

براساس گزارش السومریه نیوز، شیخ قیس خزعلی روز دوشنبه (دیروز) توضیح داد که گروه های مقاومت گزینه نظامی علیه نیروهای آمریکایی را جز با خروج آنها از عراق متوقف نخواهند کرد و به حملات خود ادامه خواهند داد.

دبیرکل عصائب اهل الحق گفت: همه ما خود را برای تمام چالش ها و احتمالات آماده نموده ایم و خیال نکنید که ما از تهدید می ترسیم. تصمیم تشدید مقابله عملا اتخاذ شده و آمریکایی ها مطمئن باشند آمادگی کامل برای پاسخ به آنها وجود دارد.

وی اضافه نمود: تمام درگیری هایی که الحشدالشعبی وارد آن شده، نتیجه ای جز پیروزی و موفقیت نداشته است؛ الحشدالشعبی تنها مؤسسه نظامی است که هم از مقبولیت شرعی و هم از مقبولیت قانونی برخوردار است.

گروه های مقاومت عراق بارها تأکید نموده اند که طبق قانون مصوب مجلس این کشور، نیروهای آمریکایی باید عراق را ترک نمایند و تا زمانی که این خواسته محقق نشود، حملات نظامی در منطقه ها مختلف عراق علیه آنها محتمل خواهد بود.

به همین دلیل یکشنبه شب چند کاروان حمایت لجستیک متعلق به نیروهای آمریکایی در استان های حله، ناصریه، سماوه و دیوانیه عراق مورد هدف نهاده شدند.

رسانه های عراقی گزارش داده بودند که یک کاروان حمایت لجستیک وابسته به نیروهای آمریکایی در استان حله عراق مورد هدف نهاده شد.کاروانی دیگر در استان ناصریه و دو کاروان هم در استان های سماوه و دیوانیه مورد حمله نهاده شده بودند.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "خزعلی آمریکا را به گزینه نظامی تهدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خزعلی آمریکا را به گزینه نظامی تهدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید