درخشان: پرسپولیس با رفتن باقری ضرر نمی کند، او به نیمکت تیم ملی وجاهت می بخشد

به گزارش آرش بلاگ، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است کریم باقری به نیمکت تیم ملی وجاهت می بخشد و در عین حال پرسپولیس با رفتن او ضرر نمی کند.

درخشان: پرسپولیس با رفتن باقری ضرر نمی کند، او به نیمکت تیم ملی وجاهت می بخشد

حمید درخشان پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آرش بلاگ درباره پیروزی پرسپولیس مقابل پیکان گفت: پرسپولیس شروع خوبی داشت و این موضوع نشان می دهد که وقفه چهار ماهه لیگ باعث نشد که این تیم اُفت کند. سرخپوشان بازی خوبی انجام دادند. زدن سه گل به پیکان تیم را از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی قرار می دهد.

وی ادامه داد: پرسپولیس نباید به نتایج تیم های پشت سر خود در جدول نگاه کند و بازی به بازی حریفانش را از پیش رو بردارد. صدرنشینی با 10 امتیاز اختلاف استرس سرخپوشان را کم کرده است. شاگردان گل محمدی حتی می توانند با ادامه این فرایند سه چهار هفته مانده به پایان مسابقت قهرمانی شان را مسجل کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره حضور کریم باقری در کادر فنی تیم ملی گفت: کریم باقری به نیمکت تیم ملی وجاهت می بخشد و می تواند مثل زمان بازی کردنش به تیم ملی کمک کند.

درخشان با بیان اینکه رفتن باقری به تیم ملی ضربه ای به پرسپولیس نمی زند، اظهار کرد: کریم نقش مهمی را در موفقیت های چند سال اخیر پرسپولیس داشته است، اما این طور هم نیست که بگوییم با رفتن او پرسپولیس ضرر می کند. بازیکنان پرسپولیس حرفه ای هستند و یاد گرفته اند که با حواشی در این تیم برخورد کنند.

وی درباره پست هماهنگ بازیکنان پرسپولیس در اینستاگرام شرح داد: وقتی مدیریت باشگاه به تعهداتش عمل نمی کند این مسائل هم پیش می آید. اگر مسئله ای نباشد بازیکنان بی جهت چنین کاری را انجام نمی دهند. قطعاً اگر باشگاه به تعهداتش عمل کرده باشد در چنین مواقعی خیلی محکم برخورد و بازیکنان را جریمه خواهد کرد، اما وقتی چنین برخوردی را از سوی باشگاه نمی بینیم چنین مسائلی هم از سوی بازیکنان پیش می آید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "درخشان: پرسپولیس با رفتن باقری ضرر نمی کند، او به نیمکت تیم ملی وجاهت می بخشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشان: پرسپولیس با رفتن باقری ضرر نمی کند، او به نیمکت تیم ملی وجاهت می بخشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید