راه چاره سیاسی تنها راه خروج بحرین از بحران است

به گزارش آرش بلاگ به نقل از مراة البحرین، جمعیت اسلامی الوفاق الوطنی بحرین خاطرنشان کرد: راه چاره سیاسی و برآورده کردن خواست های سیاسی تنها راه برون رفت از همه بحرانهای بحرین است. بحران های خفقان آوری که بر دوش مردم سنگینی می نماید.

راه چاره سیاسی تنها راه خروج بحرین از بحران است

الوفاق در بیانیه خود آورده است: ملت بحرین شیعه و سنی، موافق و مخالفش به این باور رسیده است که این کشور دیگر نمیتواند فساد، استکبار و عقبگرد را بپذیرد.

در این بیانیه آمده است: مجدداً درخواستمان مبنی بر ضرورت انجام کار جدی و صادقانه برای خروج از بحرانهای سیاسی به واسطه راه چاره سیاسی که انجام آنچه امروز یا فردا اجتناب ناپذیر است، تکرار می کنیم.

در ادامه آمده است: تاکید می کنیم یافتن راه و شیوه های تازه برای سرپوش گذاشتن و یا فرار از خواسته های اصلی سیاسی اقدامی زیان بار است و تنها بحران بیشتر را برای بحرین به همراه خواهد داشت.

در این بیانیه تاکید شده است: پاسخگویی به خواسته های سیاسی مصونیتی برای کشور در برابر بحران ها به تعداد می رود چرا که مشارکت سیاسی جدی است که ثبات سیاسی و امنیتی و اجتماعی واقعی را ایجاد می نماید و بحرین را پرچمدار کشورهای جذب کننده سرمایه گذار و توسعه و در مقام تقدیر و احترام و دارنده نقشی پیش رو در سطح منطقه و دنیا می نماید.

الوفاق بعلاوه برحمایت از انجام هرگونه گفتمان جدی که بیانگر خواسته ها و مسائل مردم و دستیابی به دولت دموکرات و عادلی باشد که فقیری گرسنه نماند و حقی از کسی به علت رنگ و دین و نژاد و منطقه و قبیله اش ضایع نشود و همه در کسب حقوق سیاسی و غیره، مساوی باشند، تأکید کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "راه چاره سیاسی تنها راه خروج بحرین از بحران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه چاره سیاسی تنها راه خروج بحرین از بحران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید