رویایی ترین جاده جنگلی ایران

به گزارش آرش بلاگ، جاده اسالم به خلخال یک از جاذبه های گردشگری ایران است که تا به امروز ناشناخته مانده و شاید بزرگ ترین حسن این جاده نیز همین باشد.

رویایی ترین جاده جنگلی ایران

https://deltapayamvideo.arvanvod.ir/vXROW09Ljl/p0a5JyM42o/h-360-800k.mp4

جاده گردشگری خلخال به اسالم که شهرستان خلخال در استان اردبیل را به اسالم در استان گیلان متصل می نماید به علت برخورداری از شرایط خاص و اقلیم کوهستانی و ترکیب طبیعت جنگلی با دشت امروز به عنوان رویایی ترین جاده جنگلی کشور شناخته می گردد. با مجله گردشگری دلتا همراه باشید.

تماشای های جاده گردشگری خلخال به اسالم

طبیعت بکر و دست نخورده، زیبایی های وحشی جنگلی، زندگی سنتی افراد بومی، فراوری عسل های ناب، وجود آبشار و دریاچه، دشت وسیع گل و گیاهان کمیاب و… از جمله ویژگی هایی است که گردشگران می توانند در یک جاده 70 کیلومتری تمام این مواهب و تماشای ها را مشاهده نمایند.

این جاده در اغلب اوقات به ویژه در نیمه دوم سال به علت بارش برف و باران های سیل آسا بسته بوده و مسافران تنها می توانند در فصول اول سال از زیبایی های آن لذت ببرند.

این جاده مسیری برای ورود به بهشت طبیعت است، چراکه جاده گردشگری خلخال به اسالم تنها یک جاده جنگلی نیست بلکه ترکیبی از جنگل و دشت، گلزار، آبشار و دریاچه است؛ تصویری از زیباترین جاذبه های طبیعی که کنار هم چیده شده اند تا بدون هیچ سابقه و ذوق ادبی شما را مانند یک شاعر کند.

پیشنهاد مطالعه: برای تماشا ویدیوهای بیشتر از گردشگری دریاچه مهارلو، صورتی ترین دریاچه جهان + ویدیو را ببینید.

منبع: پیام دلتا

به "رویایی ترین جاده جنگلی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویایی ترین جاده جنگلی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید