قیمت وقت سفارت انگلیس چقدر است؟

به گزارش آرش بلاگ، قیمت وقت سفارت انگلیس، مراحل و اینکه بهتر است از سفارت کدام کشور برای دریافت ویزا اقدام کنیم دغدغه اصلی بیشتر متقاضیان ویزای انگلیس می باشد. در این بین وجود شرکت ها و کارگزاران مختلف که هرکدام مبالغ مختلفی را پیشنهاد می کنند ممکن است متقاضیان را کمی گیج و نگران کند. از این رو در این مطلب می خواهیم یک بار همیشه تمامی سوالات شما در این زمینه را پاسخی روشن و واضح بدهیم. پس خواندن این مطلب را از دست ندهید.

قیمت وقت سفارت انگلیس چقدر است؟

با یک جستجوی ساده متوجه می شوید که کارگزاران قیمت را بسیار متفاوت اعلام می کنند. اما لازم است بدانید که شما قرار است هزینه نسبتا زیادی را برای دریافت یکی از معتبرترین ویزاهای دنیا پرداخت کنید، بنابراین اینجاست که پای ضرب المثل هر ارزانی بی حکمت نیست به میان می آید.

پس قبل از پرداخت هر مبلغی راجع به کارگزار خود و خدماتی که ارائه می دهد تحقیق کنید. کارشناسان ما در واحد ویزا با داشتن سابقه طولانی و پیروز در این زمینه بهترین و کامل ترین خدمات را به مناسب ترین قیمت ارائه می دهند.

قیمت وقت سفارت انگلیس در تهران

وقت سفارت انگلیس به صورت اینترنتی و از طریق وبسایت رسمی سفارت گرفته می گردد. متقاضیان می توانند از طریق هر یک از دفاتر سفارت جهت دریافت وقت انگشت نگاری و تحویل مدارک اقدام کنند.

بنابراین شرایط و قیمت وقت سفارت انگلیس در تهران، دبی، ترکیه و ارمنستان را به طور جداگانه مرور می کنیم.

شما می توانید هنگام ثبت نام در سایت تهران را جهت انگشت نگاری انتخاب کنید. اما در جریان تعطیلی سفارت انگلیس و بازگشایی مجدد آن وقت های سفارت در دوره های طولانی مدت تعیین می گردد. با این وجود بسیاری از متقاضیان ترجیح می دهند به جای سفر به کشورهای همسایه انگشت نگاری را در تهران انجام دهند.

جهت انجام انگشت نگاری در تهران شما باید در روز و ساعت تعیین شده، همراه با مدارک در دفتر کنندگی سفارت (VFS) حضور پیدا کنند. قیمت انگشت نگاری سفارت انگلیس در تهران برای ویزای 6 ماهه 320، ویزای 2 ساله 710، ویزای 5 ساله 1150 و ویزای 10 ساله 1490 دلار است.

قیمت وقت سفا رت انگلیس در دبی

اگر دبی را برای انگشت نگاری انتخاب کرده اید، طبیعتا باید چند روزی را در این شیخ نشین اقامت داشته باشید. زمان انگشت نگاری در دفتر VFS دبی حدود 20 تا 30 دقیقه زمان می برد. اما نکته اینجاست که شما بایستی پاسپورت خود را به سفارت تحویل دهید و فرودگاه دبی اجازه خروج شما از دبی را بدون پاسپورت نمی دهد.

متقاضیانی که انگشت نگاری را در دبی انجام می دهند دو راه پیش رو دارند. راه اول اقامت 15 تا 25 روزه تا اعلام جواب ویزا است و راه دوم انتخاب یکی از سرویس های پیشنهادی جهت دریافت پاسپورت می باشد. این سرویس ها بدین صورت هستند:

Passport pass back: مبلغی را باید نقداً در خود مرکز ویزا پرداخت کنید تا گذرنامه شما طی 24 ساعت به شما بازگردانده گردد و نتیجه ویزا 15 تا 25 روز بعد به شما اعلام می گردد و شما می توانید پاسپورت خود را به سفارت ارسال کنید.

Super priority: این سرویس مخصوص افرادی می باشد که اقامت دبی یا ابوظبی دارند و هزینه آن 600 پوند می باشد که نتیجه ی ویزا طی 24 ساعت به شما اعلام می گردد، این مبلغ را می توانید به صورت آنلاین و یا نقداً پرداخت کنید.

Priority: با خرید این سرویس نتیجه ویزا طی 8-5 روز کاری ارسال شده و مبلغ 212 پوند به صورت نقدی ویا آنلاین در مرکز ویزا دبی و ابوظبی پرداخت می گردد.

قیمت وقت سفارت انگلیس در دبی برای ویزای 6 ماهه 290، ویزای 2 ساله 680، ویزای 5 ساله 1120 و ویزای 10 ساله 1460 دلار است.

قیمت وقت سفا رت انگلیس در ترکیه

قیمت وقت سفارت در ترکیه (استانبول یا آنکارا) مشابه دبی است. اما شرایط برای متقاضیان آسان تر خواهد بود. بدین صورت که بعد از انگشت نگاری و تحویل پاسپورت به دفتر سفارت، شما می توانید تا اعلام نتیجه ویزا در ترکیه اقامت داشته و یا برای صرفه جویی در هزینه، به سفارت ایران در استانبول یا آنکارا مراجعه کرده و با دریافت مجوز خروج، به ایران برگردید. جواب نهایی ویزا بعد 15 تا 30 روز کاری از طرف کارگزار به شما اعلام خواهد شد.

مزیت دریافت مجوز خروج از ترکیه بدون پاسپورت باعث شده تا بسیاری از افراد استانبول یا آنکارا را جهت انگشت نگاری انتخاب کنند.

قیمت وقت سفا رت انگلیس در ارمنستان

کشور ارمنستان و شهر ایروان به دلیل نزدیکی به ایران و صدور ویزای فرودگاهی، انتخاب بسیاری از ایرانی ها جهت دریافت وقت سفارت انگلیس است. شرایط انگشت نگاری در ارمنستان دقیقا مشابه ترکیه است و متقاضیان می توانند با دریافت مجوز فرودگاه ایروان را به مقصد ایران ترک کنند.

قیمت وقت سفارت انگلیس برای ویزای 6 ماهه 290، ویزای 2 ساله 680، ویزای 5 ساله 1120 و ویزای 10 ساله 1460 دلار است.

خدمات آژانس هواپیمایی آرش بلاگ

دریافت وقت سفارت انگلیس از خدمات ویژه واحد ویزا در آژانس هواپیمایی آرش بلاگ است. همکاران ما از تهیه مدارک گرفته تا پیکاپ ویزا شما را همراهی کرده و بهترین قیمت وقت سفارت انگلیس را با بهترین خدمات ارائه می دهند. خدمات ما در این زمینه مراحل زیر را شامل می گردد:

  • مشاوره جهت تهیه مدارک
  • پر کردن فرم سفارت
  • پرداخت هزینه سفارت جهت انجام انگشت نگاری و تحویل مدارک
  • تعیین محل انگشت نگاری به انتخاب شما
  • پرداخت هزینه سفارت
  • رزرو بلیط و هتل در کشور مورد نظر
  • پیکاپ ویزا

بیشتر بخوانید …

وقت سفارت انگلیس در 4 مرحله

ارائه چه مدارکی شانس دریافت ویزای کانادا را بیشتر می کند؟

اهمیت سابقه سفر در دریافت ویزای شینگن

منبع: ستاره ونک

به "قیمت وقت سفارت انگلیس چقدر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت وقت سفارت انگلیس چقدر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید