لیگ قهرمانان آسیا، سومین پیروزی متوالی پرسپولیس این بار مقابل نماینده هند، شاگردان گل محمدی به صعود نزدیک شدند

به گزارش آرش بلاگ، تیم پرسپولیس ایران با رجحان مقابل گوای هند به صدرنشینی اش در صدر جدول گروه E لیگ قهرمانان آسیا اقتدار بیشتری بخشید.

لیگ قهرمانان آسیا، سومین پیروزی متوالی پرسپولیس این بار مقابل نماینده هند، شاگردان گل محمدی به صعود نزدیک شدند

به گزارش آرش بلاگ، تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و گوای هند در چارچوب سومین ملاقات خود در گروه E لیگ قهرمانان آسیا، از ساعت 21:30 امشب (سه شنبه) در استادیوم فاتوردای هند به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با پیروزی 2 بر یک شاگردان گل محمدی پایان یافت.

در این ملاقات ابتدا ادو بدیا در دقیقه 13 دروازه پرسپولیس را باز کرد، اما در ادامه سرخپوشان توسط مهدی ترابی در دقیقه 18 از روی نقطه پنالتی و سیدجلال حسینی در دقیقه 24 دو بار دروازه حریف هندی را گگرددند. تیم پرسپولیس در این مسابقه نیز مانند بازی های گذشته موقعیت های زیادی را مقابل دروازه حریف از دست داد.

شاگردان گل محمدی با کسب سومین پیروزی متوالی خود با 9 امتیاز مقتدرانه در صدر جدول گروه E لیگ قهرمانان آسیا نهاده شدند و الوحده امارت با چهار امتیاز پشت سر این تیم حضور دارد.

ترکیب پرسپولیس ایران: حامد لک، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی زادگان، احمد نوراللهی (56 - میلاد سرلک)، مهدی ترابی (77 - مهدی عبدی)، کمال کامیابی نیا، احسان پهلوان، وحید امیری، شهریار مغانلو (56 - امید عالیشاه)، عیسی آل کثیر (77 - مهدی مهدی خانی) و سیامک نعمتی.

ترکیب گوای هند: دیراج سینگ، سانسون پریرا، ایوان گونزالس، خامس دوناچه، ارتیز مندوز، براندون فرناندز (59 - پرینستون ربلو)، سریتون فرناندز، ساویور، ادو بدیا، مارتینز (59 - ایشان پاندیتا) و عادل خان (28 - آماجیت سینگ).

داور: هنا هتاب سوریه ای

نیمه اول

دقیقه 9: عیسی آل کثیر در حالی که در موقعیت تک به تک با دروازه بان گوا قرار داشت توسط مدافع این تیم سرنگون شد و داور یک کارت زرد به مدافع تیم گوا نشان داد.

دقیقه 10: احمد نوراللهی ضربه ایستگاهی پرسپولیس در موقعیت خوب را با یک شوت کم جان از دست داد.

دقیقه 13: ضربه ایستگاهی تیم گوا در عین ناباوری و روی تعلل مدافعان پرسپولیس با ضربه سر ادو بدیا وارد دروازه حامد لک شد تا حریف هندی با یک گل پیش بیفتد.

دقیقه 15: ضدحمله تند و تیز بازیکنان گوا بار دیگر این تیم را در موقعیت گلزنی قرار داد، اما ضربه خطرناک بازیکن این تیم را حامد لک به خوبی دور کرد.

دقیقه 17: کار ترکیبی بازیکنان پرسپولیس با خطای مدافعان گوا همراه شد که داور سوریه ای در این صحنه یک پنالتی برای پرسپولیس خاطرنشان کرد.

دقیقه 18: مهدی ترابی پنالتی اعلام شده به سود پرسپولیس را در خلاف جهت حرکت دروازه بان گوا به گل اول پرسپولیس تبدیل کرد تا خیلی زود کار به تساوی کشیده گردد.

دقیقه 24: سیدجلال حسینی روی ارسال مهدی ترابی با یک ضربه سر زیبا گل دوم پرسپولیس در این بازی را به ثمر رساند تا شاگردان گل محمدی از حریف خود پیش بیفتند.

دقیقه 39: امیری روی یک و دو با مهدی ترابی و نفوذ به داخل محوطه جریمه گوا در موقعیت تک به تک با دروازه بان حریف نهاده شد، اما توپ را به بدن دیراج سینگ کوبید و این توپ از دست رفت.

دقیقه 40: شهریار مغانلو یک فرصت خوب تک به تک را به بیرون زد.

دقیقه 41: ایوان گونزالس روی بی احتیاطی بار دیگر روی احسان پهلوان مرتکب خطا شد تا دومین پنالتی سرخپوشان نیز در این نیمه اعلام گردد.

دقیقه 43: کنعانی زادگان این ضربه پنالتی را با یک ضربه بد از دست داد و دروازه بان گوا این ضربه پنالتی را مهار کرد.

نیمه دوم

دقیقه 46: نفوذ مهدی ترابی و ضربه این بازیکن را دروازه بان گوا با یک دست راهی کرنر کرد.

دقیقه 48: عیسی آل کثیر پایان دروازه هندی ها را برای باز سوم باز کرد، اما این بار هم یاری داور مسابقه گل سرخپوشان را مردود و آفساید خاطرنشان کرد.

دقیقه 65: ادو بدیا از داور بازی کارت زرد گرفت.

دقیقه 70: شوت از راه دور سیامک نعمتی با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 80: صحنه مشکوک به پنالتی در داخل محوطه جریمه و خطای بازیکن گوا روی مهدی عبدی را داور خطا تشخیص نداد.

دقیقه 84: شوت بازیکن گوا از داخل محوطه جریمه در دستان حامد لک نهاده شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ قهرمانان آسیا، سومین پیروزی متوالی پرسپولیس این بار مقابل نماینده هند، شاگردان گل محمدی به صعود نزدیک شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ قهرمانان آسیا، سومین پیروزی متوالی پرسپولیس این بار مقابل نماینده هند، شاگردان گل محمدی به صعود نزدیک شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید