ماندن اجباری رادو و نخواستن قطعی دروازه بان تیم ملی

به گزارش آرش بلاگ، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی برای تکرار چهار قهرمانی متوالی خود در فصل جاری لیگ برتر فوتبال کوشش می نماید که همچنان خبری از حضور بوژیدار رادوشوویچ در تمرینات نیست.

ماندن اجباری رادو و نخواستن قطعی دروازه بان تیم ملی

دروازه بان کروات پرسپولیس که تنها بازیکن خارجی فصل جاری این تیم محسوب می گردد به علت عدم دریافت مطالبات خود به زادگاهش بازگشته و حاضر نیست تا زمان مشخص تکلیف قراردادش به پرسپولیس بازگردد.

رادو در حالی برای دومین بار در فصل جاری تصمیم به قطع همکاری با پرسپولیس گرفته است که در ابتدای فصل هم دست به اقدام مشابه زده بود.

او که در مصاحب های خود ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه را متهم به دروغ گفتن درباره پرداخت مطالباتش می نماید در صورت فسخ یک طرفه قرارداد خود بار دیگر این باشگاه را با پرونده سنگین اقتصادی در دادگاه های بین المللی روبرو می نماید.

باشگاه پرسپولیس کوشش زیادی برای بازگرداندن رادو به کار بست اما هیچ یک از برنامه های نمایشی آنها مبنی بر پرداخت پول مقابل چشم رسانه ها و بعلاوه دادن تعهد اقتصادی به رادو نتیجه نداد تا حامد لک تبدیل به گزینه اول و آخر این تیم در بازی های مانده تا خاتمه فصل جاری فوتبالی کشور برای پرسپولیس گردد.

همین موضوع باعث ایجاد حاشیه هایی درباره انتخاب جانشین رادوشوویچ از بین دروازه بانان تیم ملی ایران مطرح شد تا نام محمدرضا اخباری به اسم سنگربان مد نظر سرخ ها مطرح گردد.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس که چاره ای جز نگه داشتن رادو تا خاتمه فصل ندارد علاقه چندانی هم به حفظ او با توجه به مبلغ قراردادش ندارد. سرمربی پرسپولیس که بیشتر از همه در جریان مسائل اقتصادی باشگاه است تنها به علت داشتن قرارداد طولانی مدت رادو با پرسپولیس نظر به حفظ او دارد در غیر این صورت قصد داشت گلر ایرانی که سطح متوسطی هم دارد را روی نیمکت این تیم به اسم دروازه بان دوم قرار دهد.

از این رو کادر فنی پرسپولیس هیچ تصمیمی مبنی بر جذب اخباری دروازه بان فعلی تراکتور تبریز ندارد. گل محمدی در صورت بازگشت رادوشوویچ قصدی برای جذب دروازه بان تازه نخواهد داشت اما اگر او به تهران باز نگردد یحیی سراغ انتخاب دروازه بان مورد نظر داخلی خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ماندن اجباری رادو و نخواستن قطعی دروازه بان تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماندن اجباری رادو و نخواستن قطعی دروازه بان تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید