محور کندوان از شمال به جنوب به علت ترافیک سنگین بسته شد

به گزارش آرش بلاگ، فرمانده پلیس راه کندوان گفت: محور ارتباطی پرتردد چالوس - کرج به خاطر ترافیک پرحجم از سمت شمال به جنوب بسته شد.

محور کندوان از شمال به جنوب به علت ترافیک سنگین بسته شد

به گزارش ایرنا، سرگرد محمد احمدی اضافه نمود: به دلیل استقبال چشمگیر مسافران نوروزی و ترافیک پرحجم در استان البرز به طول حدود هشت کیلومتر به منظور تخلیه بار ترافیکی برابر هماهنگی های به عمل آمده با پلیس فراجا و مرکز کنترل مدیریت راه های کشور حوالی ساعت 8.30 امروز محور کرج - چالوس محدوده کندوان از شمال به جنوب بسته شد.

وی اظهار کرد: هم اینک در نقاطی از محدوده کندوان این مسیر ارتباطی از جمله سیاه بیشه، کف هزار چم و شهر مرزن آباد شاهد ترافیک زنجیره ای هستیم و امیدوارم با ممنوعیت تردد از مرزن آباد به سمت کرج این بار ترافیکی تخلیه و تردد خودرو ها به حالت عادی و روان برگردد.

محور کرج - چالوس جزو یکی از شبکه های ارتباطی اصلی مرکز کشور به خطه شمال کشور استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به دلیل برخورداری از منظره ها طبیعی شگفت انگیز، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن بعد مسافت در تمامی فصول به ویژه ایام نوروز با استقبال چشمگیر مسافران و جهانگردان داخلی و خارجی همراه است.

محور کرج - چالوس حدود 160 کیلومتر طول دارد که حدود 80 کیلومتر مربوط کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.

برابر آمار به طور میانگین روزانه در نیمه دوم سال حدود 20 هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می نمایند و این آمار در فصول بهار و تابستان به 50 هزار تردد در روز می رسد.

به پیش بینی مسوولان مازندران در تعطیلات نوروزی 1402 افزون بر 20 میلیون مسافر و جهانگرد به این استان سفر می نمایند.

منبع: فرارو

به "محور کندوان از شمال به جنوب به علت ترافیک سنگین بسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محور کندوان از شمال به جنوب به علت ترافیک سنگین بسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید