محکومیت سنگین پرسپولیس در پرونده شکایت رادو

به گزارش آرش بلاگ، تهران (پانا) - شنیده ها حاکی از آن است که فدراسیون بین المللی فوتبال(فیفا) در پرونده شکایت بوژیدار رادوشوویچ باشگاه پرسپولیس را به پرداخت 900هزار یورو محکوم کرده است.

محکومیت سنگین پرسپولیس در پرونده شکایت رادو

به گزارش ایرنا، بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان سابق باشگاه پرپسپولیس قبل از دیدار این تیم برابر هوادار در هفته نهم لیگ برتر فصل جاری، به دلیل مسائل مالی و عدم تعهد سرخپوشان به وعده های خود، تهران راه به مقصد کرواسی ترک کرد و پس از پیگیری ها، معین شد که وی قصد بازگشت به ایران را نداشته و به طور رسمی از جمع پرسپولیسی ها جدا شد و در ادامه نیز شکایت خود را از این باشگاه تسلیم فیفا کرد.

شکایت رادو به فیفا، پرونده ای 900 هزار یورویی در انتظار باشگاه پرسپولیس است. او سه فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد اما عمل نکردن این باشگاه به تعهداتش در زمان مقرر موجب شد تا او به راحتی ایران را ترک کند.

با شکایت رادو پرونده ای نو علیه پرسپولیس باز شد و حالا شنیده ها حاکی از آن است که فیفا در پرونده شکایت رادو، باشگاه پرسپولیس را به 866 هزار یورو به علاوه 5درصد سود تعویق پرداخت بدهی ، محکوم کرده است.

تیم فوتبال پرسپولیس که در شرایط خوبی را در لیگ برتر سپری نکرده و شب گذشته نیز از جام حذفی کنار رفت، امشب با شوک بزرگ مالی نیز روبرو شده است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "محکومیت سنگین پرسپولیس در پرونده شکایت رادو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محکومیت سنگین پرسپولیس در پرونده شکایت رادو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید