معاون حقوقی پرسپولیس: محرومیت مجیدی ربطی به شکایت پرسپولیس ندارد

به گزارش آرش بلاگ، معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس تأکید کرد محرومیت سرمربی استقلال ربطی به شکایت این باشگاه ندارد.

معاون حقوقی پرسپولیس: محرومیت مجیدی ربطی به شکایت پرسپولیس ندارد

به گزارش آرش بلاگ، رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت: پس از انتشار آرای نو کمیته اخلاق، برخی به خلاف واقع ادعا کردند که آقای فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال به علت شکایت باشگاه پرسپولیس به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال از هر نوع فعالیت ورزشی محروم شده است.

در این زمینه، دکتر ایمان حسین پور شرفشاد معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: شکایت ما از آقای مجیدی با نام توهین به هوادار پرسپولیس طبق قوانین جاری فوتبال کشورمان در سازمان لیگ به ثبت رسیده بود و شکایات از طریق سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به کمیته های مربوطه ارجاع می شود.

وی ادامه داد: ما شکایت خود را مستقیماً در کمیته اخلاق ثبت نکرده بودیم و اصولاً چنین امکانی هم وجود ندارد، از طرفی، آرای منتشرشده از طریق کمیته اخلاق هم به ما ابلاغ نشده است.

حسین پور شرفشاد شرح داد: برخی افراد، رأی صادرشده را به خلاف واقع شرح داده اند و به نظر می رسد یا علم لازم برای تفسیر رأی را ندارند و یا صلاح دیده اند که رأی را به عکس و وارونه تفسیر کنند. رأی صادره از طریق کمیته اخلاق، به معنای محرومیت سرمربی استقلال از فعالیت ورزشی نیست، بلکه محکومیت وی به پرداخت جریمه نقدی است که اگر این مبلغ پرداخت شود، هیچ محرومیتی را در پی نخواهد داشت. وقتی بتوانیم آرای صادره را به درستی تفسیر کنیم، طبیعتاً موضوعات کوچک را بزرگ جلوه نمی دهیم و دراین صورت در پی مقصر جلوه دادنِ سایر باشگاه ها هم نخواهیم بود.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "معاون حقوقی پرسپولیس: محرومیت مجیدی ربطی به شکایت پرسپولیس ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون حقوقی پرسپولیس: محرومیت مجیدی ربطی به شکایت پرسپولیس ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید