پاشازاده: در شأن استقلال نیست که جواب کنعانی زادگان را بدهد، مکتب ما احترام است

به گزارش آرش بلاگ، مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به توهین مدافع پرسپولیس از باشگاه و آبی پوشان خواست با کنعانی زادگان دهان به دهان نشوند.

پاشازاده: در شأن استقلال نیست که جواب کنعانی زادگان را بدهد، مکتب ما احترام است

مهدی پاشازاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آرش بلاگ، درباره شرایط این روزهای تیم فوتبال استقلال گفت: شرایط برای استقلال خاص شده است. از 5،6 سال پیش چیدمان مدیریتی استقلال خوب نبوده و همین موضوع به تیم ضربه زده است. منظور من احمد مددی، مدیرعامل استقلال نیست و کلی صحبت می کنم. نتیجه عدم چیدمان مناسب مدیریتی شرایط فعلی استقلال شده است. استقلال مشکل مدیریتی دارد، طوری که می بینیم هیئت مدیره نیامده کناره گیری می کند، اعضا اختلاف دارند یا مسائل دیگری پیش می آید.

پیشکسوت استقلال با اشاره به صحبت های برخی مدیران و معاونان سابق باشگاه که از وزارت ورزش و جوانان انتقاد می کنند، گفت: اگر شما را مدیر استقلال گذاشته بودند، باید با اختیار تام می آمدید. اگر حرفی دارید، باید آن موقع می زدید. متاسفانه یکسری حرف های بی اساس می زنند. کار همه شده بگم بگم! این حرف ها به درد استقلال و هواداران نمی خورد. هواداران خسته شده اند و حق دارند. باید پاک سازی اساسی در استقلال صورت گیرد.

پاشازاده در مورد انتقاد کادر فنی و بازیکنان از اشتباهات داوری علیه استقلال شرح داد: اشتباهات داوری در دنیا وجود دارد، اما در شرایط فعلی استقلال قابل تحمل نیست. صبر بقیه کم شده و نمی توان تحمل کرد.

وی در واکنش به توهین محمدحسین کنعانی زادگان، مدافع پرسپولیس به استقلالی ها گفت: این صحبت ها نشانگر شخصیت و تربیت خانوادگی افراد است. جایگاه و اصالت استقلال مشخص است. همان بهتر که این بازیکن مدت کوتاهی در استقلال بود و رفت، وگرنه اصالت استقلال زیر سؤال می رفت. به هواداران و اعضای تیم استقلال توصیه می کنم با این شخص دهان به دهان نشوند چون در حد و اندازه ای نیست که پاسخش داده شود. اگر استقلال را انتخاب کردیم به خاطر عقبه اش و شخصیت ناصر حجازی ها بود. در شأن باشگاه استقلال نیست که جواب این بازیکن را بدهد. مکتب ما احترام است، نه مکتبی که در آن ناسزا باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پاشازاده: در شأن استقلال نیست که جواب کنعانی زادگان را بدهد، مکتب ما احترام است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاشازاده: در شأن استقلال نیست که جواب کنعانی زادگان را بدهد، مکتب ما احترام است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید