واکنش پولاد کیمیایی به مسعود فراستی: باید حد خود را بدانیم

به گزارش آرش بلاگ، کیمیایی : این فیلم به کمسیون فرهنگی می رود و نمایش داده می گردد اما این سوال پیش می آید چرا من نوعی نباید اندازه منتقد بودن خود را بدانم.

واکنش پولاد کیمیایی به مسعود فراستی: باید حد خود را بدانیم

پولاد کیمیایی بازیگر فیلم سینمایی گشت 2 در مورد اتفاقی که جدیدا برای این اثر افتاده و با واکنش کمیسیون فرهنگی مجلس روبرو شده است، به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی آرش بلاگ؛ گفت: اخیرا برای فیلم گشت 2 که از ابتدای تولد در وزارت ارشاد پروانه گرفت، ساخته و به دست هیات انتخاب جشنواره رسید و بعد در جشنواره اکران شد، مشکلاتی پیش آمده. تا جایی که کمیسیون فرهنگی مجلس وارد میدان شده و قرار است تصمیماتی اتخاذ کند. این اتفاق منصفانه ای نیست که شخصی به نام فراستی با حضور و اظهار نظرش به فیلم لطمه می زند.

وی اضافه کرد: این فیلم به کمیسیون فرهنگی می رود، بر می گردد و نمایش داده می گردد اما این سوال پیش می آید، چرا من نوعی نباید اندازه منتقد بودن خود را بدانم و با نگاهی شخصی و سلیقه ای فیلم ها را بکوبم؟!

وی ادامه داد: نباید شکاف فرهنگی بین طبقات اجتماعی به وجود بیاوریم. آن هم در زمانی که شاهد رشد سینما، سالن سازی، ازدیاد مخاطب و ... هستیم.

وی ادامه داد: این اتفاقات بد نه فقط گشت 2، بلکه همه فیلم ها را شامل می گردد و می تواند زنگ خطری برای چرخه سینما باشد.

لازم به ذکر است؛ در پی نقدها مسعود فراستی نسبت به فیلم گشت 2 به کارگردانی سعید سهیلی حاشیه هایی برای این فیلم درست شد و متقابلا بعضی سینماگران نسبت به این اتفاقات واکنش نشان دادند.

مجله اینترنتی آرش بلاگ

منبع: setare.com

به "واکنش پولاد کیمیایی به مسعود فراستی: باید حد خود را بدانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش پولاد کیمیایی به مسعود فراستی: باید حد خود را بدانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید