آخرین مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد دانشگاه آزاد امروز، سوم آبان خاتمه می یابد

به گزارش آرش بلاگ، ثبت نام از پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی که از شنبه به صورت مجازی شروع شده، امروز سوم آبان ماه به سرانجام می رسد.

آخرین مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد دانشگاه آزاد امروز، سوم آبان خاتمه می یابد

به گزارش گروه دانشگاه آرش بلاگ، فرآیند ثبت نام مجازی پذیرفته شدگان نهایی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 دانشگاه آزاد اسلامی امروز سوم آبان ماه انتها می پذیرد و همه پذیرفته شدگان می توانند جهت ثبت نام به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir مراجعه نمایند.

بنا بر اعلام دانشگاه آزاد اسلامی، عدم مراجعه پذیرفته شدگان به سامانه آموزشیار در بازه زمانی مقرر به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) صادره از دانشگاه آزاد اسلامی یا سایر دانشگاه های معتبر داخل و خارج کشور که مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشد، به انضمام ریز نمرات دوره کارشناسی با قید معدل از جمله مدارک لازم برای ثبت نام داوطلبان است.

تصویر تمامی صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی (پشت و رو)، شش قطعه عکس 4×3 تمام رخ (از یک نگاتیو) که اخیراً تهیه شده باشد (برای برادران مشمول 12 قطعه) و مدرکی که شرایط خدمت وظیفه عمومی برادران را معین کند، از جمله مدارک ثبت نام داوطلبان است.

شهریه پذیرفته شدگان از دو بخش شهریه پایه (ثابت) و متغیر تشکیل شده که در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت می گردد. علاوه بر دو مورد مذکور دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه و فقط در نیمسال اول باید مبلغ 2 میلیون و 225 هزار ریال عنوان هزینه خدمات آموزشی، در سامانه آموزشیار پرداخت نمایند.

حق بیمه حوادث دانشجویی مبلغ 65000 ریال (6هزار و 500 تومان) معین شده است که هر پذیرفته شده باید آن را در سامانه آموزشیار پرداخت کند.

بعلاوه پذیرفته شدگان واحد ها و مراکز بین المللی و برون مرزی توجه داشته باشند که (مطابق آئین نامه جابجایی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی) مجوز انتقال، مهمانی و جابجایی تحت هیچ شرایطی به آن ها داده نخواهد شد

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آخرین مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد دانشگاه آزاد امروز، سوم آبان خاتمه می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد دانشگاه آزاد امروز، سوم آبان خاتمه می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید