آرات می خواهد لیونل مسی گردد!

به گزارش آرش بلاگ، آرات حسینی بعد از روز هایی که بخاطر بگو مگو های مجازی دچار حواشی زیادی شده بود، دوباره فرایند قبلی خود را که تمرین کردن، انجام حرکات نمایشی، کار با توپ و ... است را دنبال نموده و باز هم مورد توجه رسانه های خارجی قرار گرفته است.

آرات می خواهد لیونل مسی گردد!

حدود 6 روز قبل ویدئویی در صفحه اینستاگرامی آرات حسینی انتشار یافت که در آن عنوان شده بود این نوجوان مستعد ایرانی رکورد زدن 3 هزار روپایی را به ثبت رسانده و توانایی های بیشتر خود را نشان داده است.

این حرکت آرات حسینی مورد توجه رسانه های خارجی از جمله مارکا اسپانیا و سان انگلیس قرار گرفته و این دو رسانه خارجی به تمجید از او پرداخته و این نوجوان ایرانی را جانشین لیونل مسی، فوق ستاره بارسلونا دانستند.

مارکا اسپانیا با انتشار مطلب آرات حسینی در صفحه اصلی سایت خود و انتشار ویدئوی او در مطلبی نوشته است: این پسر 6 ساله که قبلا خودش را به عنوان جانشین لیونل مسی پیشنهاد داده بود، پیروز شده 3 هزار روپایی را بدون هیچ وقفه ای بزند. او معمولا با پدرش تمرین می نماید و ویدئو های خود را در فضای مجازی می گذارد.

نشریه سان انگلیس نیز با انتشار گلچینی از ویدئو های جالب توجه آرات، نوشته است: این کودک 6 ساله با کوشش خود توانسته 3 هزار روپایی را پشت سر هم بزند. او همچنین بدن سیکس پکی خود را به نمایش گذاشته و در راه تبدیل شدن به یک لیونل مسی دیگر، راه خود را ادامه می دهد.

در بخش دیگری از تمجید های سان از آرات حسینی عنوان شده که او به همراه پدرش مشغول تمرین است و این فوتبالیست ایرانی بار ها گفته که می خواهد جانشین لیونل مسی باشد و در بارسلونا بازی کند.

سان اشاره نموده که آرات حسینی از سال 2017 و با بالا رفتن از دیوار و بعد از آن حرکات تکنیکی فوتبالی، توجه زیادی را در اینستاگرام به خود جلب نموده و در حال حاضر هواداران و مخاطبان چند میلیونی دارد.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "آرات می خواهد لیونل مسی گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرات می خواهد لیونل مسی گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید