شرط عجیب مربی سابق بارسلونا برای حضور در تیم ملی فوتسال ایران

به گزارش آرش بلاگ، وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال ایران برای تکمیل کادر فنی خود احتیاج به یک مربی خارجی تمرین دهنده دارد. شمسایی دیروز در مصاحبه ای تاکید نمود که اولویتش برای این پست، یک مربی اسپانیایی است.

شرط عجیب مربی سابق بارسلونا برای حضور در تیم ملی فوتسال ایران

همانطور که روز گذشته خبر دادیم، میگوئل آندرس مورنو مربی اسپانیایی یکی از گزینه های شمسایی است و با وی مذاکراتی هم اجرا شده است. کارنامه میگوئل به عنوان یک مربی تمرین دهند بسیار قوی و پربار است و شامل حضور در تیم های مطرحی چون بارسلونا، اینترمووی استار و تیم های ملی آذربایجان، هلند و … می گردد. میگوئل در حال حاضر در تیم ملی آلمان فعالیت می نماید.

پیگیری های آرش بلاگ نشان می دهد این مربی علاوه بر مسائل اقتصادی، یک شرط اصلی برای همکاری با تیم ملی ایران دارد و آن هم حضور پاره وقت در اردوهای تیم کشورمان است.

میگوئل درخواست نموده است که هنگام تشکیل و شروع اردوهای تیم ملی به ایران سفر کند و با خاتمه اردوها، ایران را ترک کند.

آرش بلاگ در همین ارتباط گفتگویی را با میگوئل انجام داد اما این مربی اسپانیایی در مصاحبه کوتاه خود، پاسخ روشنی به احتمال حضورش در تیم ملی ایران نداد.

میگوئل گفت: اجازه بدهید بعداً به سئوال شما پاسخ بدهم. من در حال سفر هستم اما پیشاپیش می توانم به شما بگویم که هم کشور و هم فوتسال ایران برای من بسیار جالب است.

گزینه دیگر مدنظر وحید شمسایی خسوس کاندلاس سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران بود که به نظر می رسد خسوس هم علاقه ای به کار مجدد در ایران نداشته باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شرط عجیب مربی سابق بارسلونا برای حضور در تیم ملی فوتسال ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط عجیب مربی سابق بارسلونا برای حضور در تیم ملی فوتسال ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید